Alexcredit

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 3000
  грн.
 • Макс. сума позики
  1200
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 65 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.7 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от AlexcreditСтавка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.7 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Серед великої різноманітності мікрофінансових організацій, що відкриваються по всій території України, вигідно виділяється компанія Alexcredit. З 2017 року організація видає українцям швидкі позики в розмірі від 100 до 100 тисяч гривень. При цьому, до позичальника компанія пред'являє мінімум вимог, а оформлення кредиту можна з комфортом здійснити через онлайн-сервіс, не виходячи з дому.

Основні переваги компанії

МФО Alexcredit за час свого існування значно підвищила свою популярність серед населення. Сприяли цьому якісне обслуговування клієнтів, підтверджене безліччю позитивних відгуків, і ряд інших вагомих переваг компанії, серед яких виділяються:

 1. Можливість віддаленого оформлення кредиту через інтернет з подальшим отриманням коштів на банківську карту.
 2. Доступність сервісу цілодобово протягом усього тижня. Компанія працює також у вихідні та свята.
 3. Мінімальні вимоги до позичальника.
 4. Можливість отримання кредиту тільки з паспортом громадянина України та ідентифікаційним кодом.
 5. Відсутність прихованих комісій та платежів при оформленні позики.
 6. Швидка обробка поданих заявок, яка в середньому займає 8-10 хвилин.
 7. Можливість отримання бонусів та знижок, розміри яких базуються на кредитному рейтингу клієнта.

Що також характерно, Alexcredit не цікавиться у позичальника, навіщо йому необхідна позика. Тому останній може сміливо брати позику на придбання автомобіля, оплату рахунків, лікування або довгоочікувану відпустку за кордоном без побоювання, що йому відмовлять. Адже відсоток позитивних відповідей на заявки в організації перевищує 95% від загальної маси заявок.

Умови кредитування в компанії Alexcredit

Компанія надає потенційним позичальникам порівняно лояльні умови кредитування. Для клієнтів, які беруть позику в перший раз, сума кредиту варіюється від 100 до 3 тисяч гривень. При цьому, в перший раз кредит можна оформити на термін від 5 до 30 днів з процентною ставкою 0,01% на добу.

Якщо позичальник звертається в організацію за кредитом повторно, максимальна сума позики підвищується до 100 тисяч гривень, а максимальний термін погашення кредиту збільшується до 45 діб. Процентна ставка для клієнтів, які беруть кредит вдруге, піднімається до 1,7%. 

Багатьох позичальників цікавить, чи можлива пролонгація кредиту при його оформленні в компанії Alexcredit. Продовжити терміни погашення позики тут дійсно можна. Переукладання договору дозволяє збільшити час для оплати всієї суми кредиту на 10, 20 або 30 діб. Але така послуга не активується самостійно. Можливість переукладення договору з метою пролонгації доступна тільки після затвердження представниками компанії.

Як вже було зазначено, організація ставить мінімальні вимоги до потенційного позичальника.

У більшості випадків всі вони вміщаються в наступний перелік:

 1. Вік від 18 до 65 років.
 2. Наявність українського громадянства.
 3. Наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Проживання на території України в будь-якій області, крім Луганської, Донецької і в республіці Крим.

Також у позичальника в обов'язковому порядку повинна бути карта будь-якого з українських банків, мобільний телефон і електронна пошта.

Як отримати позику в Alexcredit?

Кредити компанія видає шляхом переказу грошей на банківську карту. Відповідно, оформляється таку позику теж віддалено, через спеціальний сервіс на офіційному сайті МФО. Оформлення заявки на кредит таким чином займає всього 10 хвилин.

Причому вся процедура вкладається в чотири основні етапи:

 1. Розрахунок потрібної суми кредиту і термінів погашення.
 2. Заповнення особистих даних.
 3. Прив'язка і верифікація банківської карти.
 4. Очікування результатів перевірки заявки та отримання грошей.

Кожен з етапів такої процедури вкрай простий і легко реалізовується завдяки підказкам в формі заявки. Але, для зручності читачів розглянемо їх більш глибоко.

Розрахунок потрібної суми кредиту і термінів погашення

Перше, що необхідно зробити при оформленні кредиту онлайн в компанії Alexcredit, це вибрати потрібну суму і термін кредиту. Робиться це за допомогою спеціального онлайн-калькулятора, який можна знайти на головній сторінці сайту організації.

Користуватися калькулятором вкрай просто. За допомогою відповідних повзунків в лівій частині екрана виставляємо необхідний розмір позики і терміни його погашення. Одночасно при цьому в правій частині відразу ж вказується сума, яка буде нарахована до загальної суми кредиту відповідно до Вашої процентною ставкою. Також тут показується крайній термін погашення кредиту.

У правій частині калькулятора слід звернути увагу на квадратик з позначкою «Я новий клієнт». Якщо позичальник бере позику вперше, тут потрібно поставити галочку. У цьому випадку процентна ставка буде 0,01%. Якщо ж, займ береться повторно, її потрібно залишити порожній.

Після того, як всі значення встановлені і позичальника все влаштовує потрібно натиснути кнопку «Подати заявку».

Заповнення особистих даних

Відразу після виконання першого етапу клієнт потрапляє на першу сторінку анкети.

Тут необхідно заповнити деякі особисті дані, зокрема:

 • ПІБ;
 • дату народження;
 • нормі телефону та адресу електронної пошти;
 • дані з паспорта;
 • номер ідентифікаційного коду.

Кожен пункт необхідно заповнювати максимально правдиво і уважно. Якщо в анкеті буде допущена навіть найменша помилка, через яку дані в анкеті і в паспорті не зійдуться, в кредиті позичальникові відмовлять.

Нижче в анкеті також потрібно поставити дві галочки. Перша з них означає, що позичальник згоден отримувати повідомлення компанії про нові пропозиції. Друга - це підтвердження того, що клієнт згоден з умовами співпраці з організацією і дає їй право на обробку та зберігання його особистих даних.

Після підтвердження необхідно натиснути кнопку «Далі». У цей час проводиться підтвердження номера телефону позичальника. Для цього на вказаний номер система висилає код, який потрібно ввести у відповідне поле. Після цього ми переходимо на другу сторінку, де потрібно вказати відомості про місце роботи, офіційні доходи, адреса прописки і проживання.

Прив'язка і верифікація банківської карти

В одному з полів анкети також необхідно ввести дані про свою карту. Але, після введення її обов'язково необхідно верифікувати. Така процедура проводиться досить швидко. На карті позичальника блокується випадкова сума грошей (до 2 гривень). Клієнт через інтернет-банкінг або за допомогою дзвінка в свій банк, дізнається, скільки конкретно грошей заблоковано. Далі у відповідному полі на сайті він вписує ці відомості і тим самим підтверджує картку.

Очікування результатів перевірки заявки та отримання грошей

Після заповнення всіх обов'язкових полів анкети заявку перевіряє система. Проводиться така процедура автоматично протягом пари хвилин. За цей час спеціальна програма перевіряє, чи відповідають внесені дані дійсності. Результати такої перевірки автоматично відправляються на вказану електронну адресу позичальника. Якщо відповідь негативна, то варто спробувати в інший раз або перевірити зазначені дані ще раз. Якщо відповідь була позитивною, протягом 10 хвилин гроші будуть зараховані на карту.

Способи погашення кредиту

Погасити кредит відповідно до умов договору можна кількома шляхами:

 1. Оплатити потрібну суму в одному з відділень українських банків. Для цього потрібно лише переписати з сайту Alexcredit номер Вашого кредитного договору.
 2. Перекласти потрібну суму через термінали EasyPay або iBox.
 3. Оплатити чергову суму платежу з особистого кабінету сайту. Для погашення позики таким чином можна використовувати абсолютно будь-яку карту, а не тільки ту, що вказана в анкеті.

Використання останнього методу - це найбільш простий варіант оплати заборгованості по кредиту. Крім того, гроші в цьому випадку надходять на рахунок організації майже миттєво. Якщо ж оплата проводитися через термінал або з відділення банку, платіж слід провести заздалегідь за пару днів. Банки переводять кошти протягом пари годин, а то й днів. Тому, якщо платіж проводити в той же день, він може не дійти до визначеного в договорі терміну.

Окремо варто відзначити, ситуацію, коли позичальник відмовляється оплачувати заборгованість або прострочив оплату на кілька днів без прохання продовжити термін виплати. В цьому випадку до вже наявної сумі кредиту з відсотками організація щодня додає ще 3% штрафу. Крім того, відомості про позичальника можуть бути занесені в бюро кредитних історій, що стане на заваді отриманню позики в інших МФО або банках. Якщо не один з методів не дасть результату, компанія звертається до суду і борг з позичальника стягують примусово.

Контакти організації

Головний офіс компанії Alexcredit розташований за адресою вул. Стартова, д. 9-А (на другому поверсі) в місті Дніпро. Для зв'язку з менеджерами компанії і отримання консультації використовуються гарячі лінії, на які можна потрапити за номерами 044 389 33 03 або 097 618 64 64. Також зворотний зв'язок можлива шляхом відправки листів на електронну пошту mail@alexcredit.com.ua . Інші контакти компанії і корисна інформація про її діяльність, а також про умови кредитування викладені на офіційному сайті організації - alexcredit.ua.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent