Moneyveo

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 10000
  грн.
 • Макс. сума позики
  15000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 90 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.7 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от MoneyveoСтавка
1.7 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Популярність мікрофінансових організацій серед населення постійно зростає. Багато українців вважають за краще за кредитом звертатися саме в МФО, а не в звичайні банки. Оформити тут займ значно простіше і швидше, а гроші приходять прямо на банківську карту.

Одним з лідерів в сфері МФО на сьогоднішній день виступає організація Moneyveo. Вона надає клієнтам можливість оформити кредит у лічені хвилини, причому не виходячи з дому. А оскільки Moneyveo працює цілодобово 7 днів на тиждень, клієнт може звернутися за позикою саме в той момент, коли гроші особливо необхідні.

Переваги організації Манівео

Висока популярність Moneyveo - це не випадковість. Сильну конкуренцію на ринку організація витримує завдяки широкому ряду переваг, до числа яких відносяться:

 1. Зручний і зрозумілий онлайн-сервіс, який передбачає максимальну простоту оформлення заявки.
 2. Низькі процентні ставки на надані кредити.
 3. Автоматична обробка заявок, завдяки якій клієнт може отримати гроші вже через 8 хвилин після звернення.
 4. Можливість отримати позику в будь-який час навіть в свята і вихідні.
 5. Високий відсоток позитивних відповідей на заявки. З усієї маси заявок лише 1% отримує відмову.
 6. Повністю прозорі умови кредитування. Всі відсоткові ставки і комісії прописані в договорі і не змінюються після оформлення кредиту.
 7. Можливість отримання кредиту без поручителів і довідок про доходи.
 8. Лояльне ставлення до клієнтів, що передбачає можливість продовження термінів виплати позики.
 9. Наявність триденного грейс-періоду.
 10. Регулярні акції і знижки, що дозволяють позичальникам оформити кредит на більш вигідних умовах.

Що характерно, для простоти використання онлайн сервісу Moneyveo передбачає можливість авторизації за допомогою соціальних мереж. При цьому, всі дані користувача будуть надійно захищені.

Умови отримання кредиту в компанії Манівео

Компанія Moneyveo пропонує клієнтам кредити на суму 50-15 000 гривень. При першому зверненні максимальна сума позики становить 10 000 гривень. При цьому, позичальник зобов'язується повернути кредит протягом 30 діб. Також передбачається і можливість дострокового повернення. Процентна ставка для клієнтів, які звернулися в організацію вперше, становить 0,01%. Якщо позичальник бере кредит повторно, вона збільшується до 1,7%.

Вимоги до потенційного позичальника в МФО мінімальні.

Основний їх перелік передбачає такі пункти:

 1. Вік від 18 до 90 років.
 2. Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.
 3. Проживання в межах України, в будь-якому регіоні, крім Криму, Луганській і Донецькій області.
 4. Наявність карти будь-якого українського банку.

Варто зазначити, що для отримання кредиту у позичальника також повинні бути телефон і електронна пошта. Вони потрібні для підтвердження заявок і отримання іншої важливої інформації.

Як вибрати потрібну суму і правильно розрахувати процентну ставку?

При зверненні в онлайн-сервіс Moneyveo клієнтові не доведеться вести складні підрахунки по потрібним сумами і кредитними ставками. Для цього сайт надає спеціальний калькулятор. Щоб ним скористатися, необхідно у відповідних полях за допомогою повзунка вказати потрібну суму позики і термін, на який він береться. Далі система автоматично прораховує суму кредиту і у відповідному полі вказує розмір відсотків, які будуть нараховані за цей час.

В цілому, процентні ставки в Moneyveo досить невеликі. Так, якщо позичальник бере в перший раз кредит на максимальну суму в 10 000 гривень, відсоткова ставка складе 0,01%. Тобто, через 30 діб сума нарахованих відсотків складе всього лише 30 гривень.

Якщо позика береться повторно, ставка збільшується до 1,7%. Тобто, при оформленні кредиту на суму 1000 гривень, кожен день до неї будуть нараховуватися ще 17 гривень. Якщо кредит оформлений на 30 діб, то загальна сума відсотків за цей час складе 510 гривень.

Як оформити кредит в Манівео?

Сам процес оформлення позики через онлайн-сервіс організації досить простий і зрозумілий навіть недосвідченим користувачам інтернету. Головне при оформленні читати інструкцію і слідувати їй. Поле для оформлення заявки знаходиться на головній сторінці сайту Moneyveo. Варто відразу ж зазначити, що заповнювати всі поля необхідно уважно і максимально правдиво. Це значно підвищить шанси позичальника отримати позитивну відповідь на свою заявку.

Вся процедура отримання кредиту передбачає 3 основних етапи:

 1. Заповнення заявки.
 2. Очікування відповіді системи.
 3. Отримання грошових коштів на карту в разі позитивної відповіді.

Від користувача активність потрібно лише в першому пункті.

З чого почати?

Для оформлення заявки, перш за все, необхідно вибрати потрібну суму кредиту і термін за допомогою згаданого вище калькулятора. Тут також необхідно звернути увагу на поле «У мене є промокод». Якщо такий код у користувача є, його необхідно ввести сюди. Він дозволить отримати суттєву знижку на кредит.Якщо всі значення виставлені правильно, потрібно натиснути кнопку «Отримати кредит». Після цього, перед користувачем відкривається перша сторінка заявки, в яку необхідно вписати загальні особисті дані.

На цій сторінці необхідно вказати:

 1. Підлога.
 2. Ім'я та прізвище.
 3. Дату народження.
 4. Контактний телефон.
 5. Адреса електронної пошти.
 6. Придумати пароль.
 7. Придумати секретне питання і відповідь, які допоможуть відновити пароль, в разі його втрати.

Внизу сторінки також необхідно поставити дві галочки. Перша з них необов'язкова. Вона підтверджує Вашу згоду на отримання розсилок і пропозицій від організації. Друга ж вказує на те, що Ви згодні з умовами роботи МФО, а також з тим, що Ваші особисті дані будуть оброблені і передані в бюро кредитних історій. Без підтвердження цього пункту отримати кредит буде неможливо.

Варто відзначити, що всі поля цієї форми є обов'язковими для заповнення. Причому заповнювати їх слід максимально уважно. Біля деяких рядків стоять значки у вигляді літери «i». При необхідності, натиснувши на них, можна отримати підказку про заповнення.

Особливу увагу слід приділити складанню пароля. У клієнтів, які звернулися в перший раз, цей пункт викликає найбільше труднощів. Пароль повинен складатися мінімум з 6 символів. При цьому, він повинен містити одну або кілька великих бук, одну або кілька прописних, одну або кілька цифр.

Заповнення соціальної інформації

Після заповнення першої форми і натиснення відповідної кнопки, користувач переходить на другу сторінку заявки. Тут необхідно ввести дані про своє соціальне положення.

Сторінка передбачає такі поля:

 1. Сімейний стан.
 2. Кількість осіб, яких містить клієнт.
 3. Освіта.
 4. Номер паспорта і інформація про те, ким і коли виданий.
 5. Номер ідентифікаційного коду.

При заповненні слід звернути особливу увагу на поле паспорта. Якщо у користувача паспорт старого зразка, необхідно просто ввести дані у відповідні поля. Якщо паспорт вже пластиковий, потрібно поставити галочку в відповідний квадратик і заповнити дані у вікні.

Ідентифікаційний код потрібно вказувати виключно свій. Після введення система проб'є його по базі і, якщо зазначений ІПН не буде відповідати введеним раніше імені та прізвища, система разу ж відмовить позичальникові.

Вказуємо адресу

Третя частина оформлення заявки передбачає заповнення інформації про місце проживання позичальника. У відповідних полях необхідно вказати область, місто, і точну адресу. Також потрібно вказати, як давно Ви проживаєте за вказаною адресою.

При заповненні цієї частини слід звернути увагу на те, чи збігається нинішня адреса проживання позичальника з його місцем прописки. Якщо користувач прописаний за іншою адресою, потрібно поставити галочку в квадратику внизу сторінки. Після вказуємо інформацію про місце прописки.

Варто відзначити, що в цій формі можна заповнювати не всі поля. Обов'язкового заповнення слідують тільки ті пункти, які позначені зірочкою. Якщо всі необхідні поля вже відзначені, натискаємо кнопку «Продовжити».

Інформація про працевлаштування і фінансовий стан

Наступним пунктом виступають дані про поточний і попередні місця роботи, а також про фінансовий стан позичальника. У першому пункті вказується поточне місце роботи, індустрія, в якій працює компанія, посада користувача і точна дата початку роботи. Нижче є квадратик з написом: «Працювали раніше?». Якщо так, ставимо галочку і заповнюємо, що відкрилися поля.

У блоці «Фінансова інформація» вказується місячний дохід користувача в гривнях, поточні витрати, частота виплат і дата наступної з них. Також тут слід вказати, чи є у позичальника діючі кредити в інших організаціях і банках. Якщо такі є, необхідно вказати, яка сума щомісяця знімається для оплати позики.

Подаємо реквізити банківської картки

Після заповнення всіх особистих даних необхідно вказати інформацію про картку, на яку повинна здійснюється виплата. Карта повинна бути особистої і видана одним з українських банків.

У відповідних полях необхідно вказати:

 1. Повний номер карти.
 2. Дату, до якої картка дійсна (вказується на лицьовій частині карти).
 3. Тризначний CVV-код (вказується на зворотному боці).

Після введення реквізитів натискаємо кнопку «Продовжити». Далі карту слід верифікувати. Ця процедура допоможе визначити, що карта належить саме позичальнику. Для цього на карті блокується певна сума грошей (не більше гривні). Позичальник заходить в онлайн-банкінг або дзвонить в банк, щоб дізнатися яка саме сума заблокована. Точне значення, отримане таким чином, вказується у відповідному полі на сайті Moneyveo. Далі дані йдуть в обробку.

Перевірка

Повністю заповнена заявка перевіряється автоматично системою. Тривати така перевірка близько 8 хвилин. Прогрес перевірки можна перевіряти через особистий кабінет на сайті МФО. Після закінчення процедури система оповіщає позичальника через смс або повідомлення на електронну пошту про те, отримає він займ чи ні.

Способи погашення кредиту в Moneyveo

Для зручності своїх клієнтів організація передбачає відразу кілька способів оплати позики.

До їх числа відносяться:

 1. Оплата банківською картою. Така процедура проводиться з особистого кабінету на сайті Moneyveo. Для цього реквізити вводяться у відповідні поля і проводиться оплата. Користувач може використовувати абсолютно будь-яку карту, а не тільки ту, що вказана при реєстрації. Про успішну оплату система сповістить позичальника смс-повідомленням.
 2. Оплата через інтернет-банкінг. Своєчасно здійснювати платежі можна, наприклад, через Приват 24. Для цього потрібно лише ввести реквізити МФО в відповідне поле і підтвердити операцію.
 3. Оплата через термінал. Термінали iBox, City24 і деякі інші також дозволяють оплатити кредит в Moneyveo. Повний список підтримуваних системою терміналів можна знайти на офіційному сайті організації.
 4. З мобільного телефону. Така можливість доступна для клієнтів ПриватБанку. Щоб здійснити операцію, необхідно зателефонувати на номер 3700 і слідувати інструкції.
 5. Оплата з відділення українських банків. Для тих, кому оплату простіше провести наживо, внесок можна здійснити, звернувшись до відділення будь-якого з банків України. Для проведення оплати на головному сайті Moneyveo необхідно знайти реквізити і скористатися ними при переказі грошей.

Такий перелік варіантів оплати доступний всім і дозволяє сплатити кредит в МФО максимально зручно. Але, варто зазначити, що для тих позичальників, які користуються стартовим пакетом Київстар існує ще одна можливість зробити черговий внесок. Послуга «Смарт гроші», що надається цим оператором, дозволяє оплачувати кредити з рахунку мобільного.

Говорячи про оплату кредитів, узятих на Moneyveo, слід уточнити, що серйозна прострочення або відмова від сплати тягнуть за собою певні санкції. Якщо кредит був узятий на термін 30 днів, оплата за вказаними умовами повинна бути здійснена максимум до 33 дня (3 дня грейс-періоду). Починаючи з 34 дня кредитна ставка підвищується до 3%, які будуть нараховуватися кожен день в плоть до погашення. Крім того, на 34 день до загальної суми кредиту зверху також додається разова комісія в розмірі 12%. Якщо за сто днів з моменту оформлення позичальник так і не зможе оплатити кредит, компанія має право примусово стягнути з нього борг.

Якщо клієнт через форс-мажорних обставин не може своєчасно сплатити всю суму кредиту, Moneyveo може продовжити термін повернення коштів на термін до 30 діб. Офіційно підтверджене продовження не передбачає підвищення процентної ставки. Але, про пролонгації (друга назва) з організацією слід домовлятися заздалегідь. Скористатися такою послугою можна, або активувавши її в особистому кабінеті, або зателефонувавши на гарячу лінію МФО.

Програма лояльності Манівео

Організація Moneyveo передбачає також певну систему лояльності. Вона дозволяє позичальникам поступово набирати бали, які надалі дозволять брати позики з меншою процентною ставкою. Крім того, такі бали також позитивно впливають на рейтинг клієнта, що прямо пропорційно впливає на максимальну суму кредиту, яка йому доступна. Так, після досягнення 6 рівня користувач може оформити позику вже на суму в 15 000 гривень, а знижка на процентну ставку при такому рейтингу доходить до 50%.

Контактні дані

Для зв'язку з компанією Moneyveo існує кілька каналів. Найпростіше скористатися послугами організації, перейшовши на офіційний сайт компанії - moneyveo.ua. Тут можна знайти контактні дані, а також оформити позику.

Для уточнення інформації та зв'язку з співробітниками МФО також доступна гаряча лінія, потрапити на яку можна, зателефонувавши за телефоном 0 800 21 9393. При бажанні можна написати на електронну пошту організації - support@moneyveo.ua.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent