Kreditmarket

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 10000
  грн.
 • Макс. сума позики
  100000
  грн.
 • Вік позичальника
  21 до 70 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.7 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 минут хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 1095 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково)
 • Довідка про доходи
  е потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от KreditmarketСтавка
0.1 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
3 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Оформлення кредиту в мікрофінансових організаціях - це реальна можливість швидко і просто отримати гроші на придбання техніки, оплату комунальних, лікування, відпочинок та інші випадки, коли кошти потрібні терміново. При цьому, відповідно до експертною думкою, компанія Kreditmarket, що з'явилася в 2012 році, займає серед таких організацій одне з перших місць по надійності і якості обслуговування клієнтів. Вона передбачає максимально прості умови для отримання кредиту, адекватні відсоткові ставки і високий відсоток позитивних відповідей на заявки.

Переваги компанії Kreditmarket

Численні українці вибирають компанію Kreditmarket через низку переваг, які їй притаманні.

До їх числа відносяться:

 1. Можливість оформлення кредиту онлайн або в одному з офісів компанії. Відповідно, гроші можна отримати, як готівкою, так і на банківську карту.
 2. Широка мережа філій організації, які розподілені по всіх великих містах України. На сьогоднішній день їх кількість становить вже 470.
 3. Можливість оформлення позики з наявністю тільки паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Наявність декількох різних кредитних програм, кожна з яких відрізняється своїми умовами кредитування.

Варто також відзначити, що компанія припускає максимальну надійність переказів коштів, а також повний захист особистих даних своїх клієнтів.

Які види кредиту можна оформити в Kreditmarket?

Компанія Kreditmarket надає потенційному позичальникові оформити один з трьох доступних варіантів кредиту:

 1. Отримання позики готівкою.
 2. Оформлення кредиту онлайн і отримання коштів на банківську карту.
 3. Оформлення кредиту на підтриманий автомобіль.

Кожен із зазначених видів позики передбачає свої умови кредитування і вимагає більш детального розгляду.

Отримання кредиту готівкою

При подачі заявки на оформлення такого виду кредиту компанія не питає у клієнта мета отримання позики. Але, за винятком рідкісних випадків, максимальна сума позики становитиме 100 тисяч гривень без надання поручителя або 200 тисяч гривень, якщо хтось, все ж, готовий поручитися за позичальника.

Що стосується терміну, на який оформляється займ такого розміру, то він може варіюватися від 6 до 60 місяців. Терміни, менше, ніж півроку, в договорі не розглядаються.

Варто зазначити, що цей вид кредиту передбачає наявність декількох підвидів, кожен з яких відрізняється своїми нюансами:

 1. Кредит для сім'ї. Якщо позика оформляється на сім'ю, сума кредиту може бути підвищена до 200 тисяч гривень. При цьому, термін для погашення складе 4 роки.
 2. Кредит готівкою. Такий варіант передбачає видачу кредиту для придбання нерухомості або інших великих покупок. Сума позики може доходити до 500 тисяч гривень. При цьому, оформляється він також на термін до 4 років.
 3. Позика для підприємців. При оформленні цього підвиду кредиту на руки позичальника видається до 100 тисяч гривень. Погасити такий кредит можна максимум протягом 36 місяців.
 4. Кредит під заставу автомобіля. Такий вид кредиту в Kreditmarket відрізняється досить низькою процентною ставкою. Взяти його можна на 4 роки. Максимальна сума позики складе 200 тисяч гривень.
Крім загальної суми кредиту і термінів погашення кожен з перелічених видів позики також відрізняється процентною ставкою. Істотно знизити її дозволяють заставу авто або поручитель.

Що стосується базових процентних ставок, то в компанії Kreditmarket вони досить низькі. Щомісяця до торбі позики додається 3,49% за обслуговування боргу. Також під час видачі коштів сюди додається комісія в розмірі 3%. Відсоткова ставка за рік при отриманні кредиту складе 11,99%.

Варто відзначити, що в підтвердженні бронювання клієнта МФО може провести пролонгацію позики з перепідписанням договору. Але, якщо позичальник просто без пояснень відмовляється погашати кредит, компанія має право застосувати штрафні санкції.

Онлайн-кредит в Кредит Маркет

Велика кількість філій компанії робить співпрацю з нею більш зручним. Але, ще більш простим варіантом взяти кредит виступає його оформлення в спеціальному онлайн-сервісі організації. В цьому випадку гроші надійдуть на картку позичальника.
При оформленні позики через інтернет на нього діє базова процентна ставка 11,99%. Крім того, до цієї ж суми додається єдине разова комісія в розмірі 3% від загальної суми кредиту. Максимальний розмір позики, який можна взяти в Kreditmarket онлайн, становить 100 тисяч гривень. При цьому, термін для погашення позики може варіюватися від 3 до 36 місяців.

Позика на придбання підтриманого автомобіля

Вигідні умови кредитування компанія пропонує тим клієнтам, метою яких виступає покупка б / у автомобіля. В цьому випадку позичальник може позичити до 100 тисяч гривень на придбання. При цьому, куплений автомобіль виступає заставою для компанії, яка в свою чергу суттєво знижує процентну ставку для клієнта. Оформити таку позику можна на термін від 23 до 68 місяців.

Чим характерна така різновид кредиту, так це тим, що позичальникові не доведеться додатково з позикою оформляти на себе КАСКО. Відповідно, виплачувати доведеться тільки суму, передбачену договором, без єдино разової виплати 7% від вартості автомобіля, стягується при оформленні страховки.

Оформлення кредиту в Кредит Маркет

До всіх потенційних позичальників компанія Kreditmarket висуває певні вимоги, які і визначають, чи буде відповідь на заявку позитивним.

Мінімальний перелік таких вимог включає в себе наступні моменти:

 1. Вік від 21 до 70 років.
 2. Наявність українського громадянства.
 3. Наявність у позичальника паспорта та ідентифікаційного коду.

Також слід пам'ятати, що для отримання кредиту на придбання підтриманого автомобіля позичальник повинен бути влаштований на офіційній роботі, заробіток з якої дозволить здійснювати регулярні платежі для погашення. В якості підтвердження потрібно пред'явити довідку про офіційний дохід.

Для клієнтів з поганою кредитною історією позику в філіях організації або через інтернет отримати також можливо. Але, максимальна сума кредиту в цьому випадку буде мінімальною.

Варто відзначити, що необхідний пакет документів для кожної конкретної ситуації може відрізнятися. Так, якщо позика оформляє пенсіонер, крім паспорта та коду він також повинен надати посвідчення пенсіонера. Якщо позичальник займається підприємницькою діяльністю, для оформлення кредиту необхідно підготувати свідоцтво про реєстрацію як ІП і декларацію про доходи за останні 6 місяців.

Підходити до оформлення кредиту після підготовки всіх необхідних документів слід максимально відповідально. Щоб заздалегідь прорахувати, яку суму вигідніше за все взяти і на яких умовах, позичальник може скористатися зручним онлайн-калькулятором, який можна знайти на сайті організації. Такий інструмент дозволяє на основі вибраних значень суми і терміну кредиту розрахувати розміри щомісячного платежу. Для введення потрібних даних використовуються спеціальні бігунки і кнопки, що відповідають конкретному виду кредиту.

Варіанти погашення кредиту

Після оформлення кредиту його погашення здійснюється щомісячними платежами. Компанія Kreditmarket надає своїм клієнтам кілька варіантів здійснення таких платежів:

 1. Регулярне проведення оплати в одному з численних офісів організації.
 2. Внесення платежу онлайн з особистого кабінету на сайті компанії.
 3. Оплата через термінал.
 4. Здійснення платежів за допомогою інтернет-банкінгу.
 5. Оплата кредиту з відділення українських банків.

Останній спосіб дозволяє сплатити щомісячний платіж з відділення будь-якого з українських банків. При цьому, важливо точно вказати реквізити компанії, які можна знайти на її офіційному сайті. Крім того, проводити оплату через банк необхідно за 3-4 дні до зазначеного в договорі крайнього терміну погашення кредиту. Такий запас часу потрібен через те, що банк здійснює переклад з затримкою. І, якщо її не враховувати, цілком можна прострочити виплату.

Програма лояльності та акції

Для своїх постійних клієнтів компанія Kreditmarket пропонує особливу програму лояльності. Для них передбачені спеціальні промокодом, які можна використовувати при оформленні наступного кредиту на більш вигідних умовах.    

Також в компанії часто з'являються різні акції, що дозволяють користуватися тими ж видами кредитів, але, наприклад, з меншою процентною ставкою. Крім того, деякі акції дозволяють отримати більш вигідний кредит на придбання техніки або інших покупок в магазинах-партнерах компанії.

Контактні дані

Головний офіс компанії Кредит Маркет розташований в місті Київ за адресою вул. Червоноармійська, 72. Всю інформацію про кредити, актуальні акції, програми лояльності та умови співпраці можна знайти на офіційному сайті організації - kreditmarket.ua. Також отримати довідку можна за номером 0 800 308 707.

Що стосується контактних даних інших відділень компанії, то інформацію про них можна знайти на офіційному сайті організації. Для цього необхідно перейти в розділ відділення і знайти потрібний філія.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent