CreditPlus

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 6000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 65 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.8 % в день
 • Час оформлення заяви
  7 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от CreditPlusСтавка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.8 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

За рік свого існування фінансова організація CreditPlus вже встигла набути популярності серед населення України. Отримати кредит в цій компанії вкрай просто. Для цього не потрібно поручителів, різних довідок і простоїв в черзі. Видача готівки здійснюється на банківську карту в найкоротші терміни. І це далеко не всі переваги, які виділяють організацію на тлі інших МФО.

Основні переваги компанії  

З'явившись на фінансовому ринку України не так давно, компанія CreditPlus вже встигла зайняти міцну позицію серед інших мікрофінансових організацій і банків.

Причому можливим це стало завдяки ряду переваг фірми, до числа яких відносяться:

 1. Можливість оформити позику віддалено з будь-якої точки, де є доступ до мережі інтернет.
 2. Простота оформлення позики в режимі онлайн.
 3. Доступність онлайн-сервісу в будь-який час доби 7 днів на тиждень.
 4. Висока швидкість обробки заявок системою. В середньому оформлення заявки і її обробка займають не більше 20 хвилин.
 5. Можливість дострокового погашення кредиту.
 6. Можливість пролонгації позики на термін до одного місяця.

До всього перерахованого варто також додати, що компанія зареєстрована в єдиному реєстрі і має всі відповідні документи на ведення фінансової діяльності. Тому обслуговування клієнтів базується на принципах надійності та прозорості.

Вимоги до потенційного позичальника

Головним достоїнством будь МФО виступає мінімальна вимогливість до клієнта. CreditPlus в цьому плані не є винятком. Для того, щоб отримати позику в цій компанії, позичальникові необхідно:

 • бути громадянином України;
 • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код;
 • мати картку будь-якого з українських банків;
 • проживати на території України (Донецька, Луганська область і Крим не обслуговуються);
 • мати постійний номер мобільного і діючу електронну пошту.

Також позичальник повинен бути у віці від 20 до 65 років. Наявність поручителя, довідка з місця роботи або заставу при оформленні кредиту не потрібні.

Умови кредитування в компанії Кредит Плюс

Для всіх нових клієнтів компанії кредитний ліміт обмежений сумою в 3500 гривень. При цьому кредитна ставка для вперше оформленого позики становить 0,9% на добу. Якщо перша позика погашена в термін, то при повторному зверненні в організацію клієнт може взяти позику в розмірі до 10 000 гривень. Але, в цьому випадку процентна ставка збільшується до 1,8% за кожен день використання кредитних коштів.

Для того, щоб самостійно розрахувати суму кредиту з нарахованими відсотками, на головному сайті компанії передбачений спеціальний калькулятор. У ньому за допомогою одного повзунка встановлюється потрібна сума позики. Другий відповідає за термін, на який береться позика. Після введення потрібних значень внизу автоматично показується сума для погашення з відсотками, що набігли за вказаний термін відсотками. Також тут можна побачити кінцеву дату погашення позики.

Як оформити кредит в CreditPlus?

Незважаючи на всю простоту процедури, у багатьох оформлення кредиту в режимі онлайн все ще викликає певні побоювання. Деякі користувачі постарше вважають, що такий підхід може призвести до шахрайством. Інші бояться помилитися і допустити помилку при заповненні заявки. Але, всі ці страхи абсолютно безпідставні.

Оформлення позики в компанії CreditPlus повністю безпечно, а особисті дані клієнта захищені системою і залишаються повністю конфіденційними. Крім того, інтерфейс Інтернет-ресурсу, з якого проводиться оформлення заявки, максимально простий і зрозумілий.

Вся процедура оформлення позики на сайті компанії укладається в такий алгоритм:

 1. За допомогою калькулятора, згаданого вище, виставляємо потрібні розмір і термін погашення кредиту. Якщо після повторного огляду все значення влаштовують, натискаємо кнопку «Отримати гроші».
 2. Перед позичальником відразу ж відкривається форма реєстрації, в якій має бути вказано ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти та придумати пароль. Для перевірки зазначеного номера мобільного на нього буде висланий одноразовий код, який потрібно ввести у відповідне поле.
 3. Внизу форми реєстрації ставимо галочку, що ми згодні з умовами кредитування, а також з тим, що компанія буде обробляти і зберігати наші особисті дані. Уважно перевіряємо всі поля і натискаємо кнопку «Далі».
 4. Якщо все зроблено правильно, користувач потрапляє на нову сторінку, де потрібно продовжити внесення особистих даних. Тут ми вводимо свої паспортні дані, номер ІПН, інформацію про сімейний стан.
 5. Натиснувши кнопку «Далі», ми переходимо в наступний розділ, в якому заповнюємо відомості про місце прописки і поточному місці проживання.
 6. Наступна форма передбачає заповнення інформації про фінансовий стан позичальника. Вона включає в себе такі пункти, як фактичне місце роботи, рівень місячного доходу, наявність непогашених кредитів.
 7. В наступному полі завантажуємо свою фотографію. Це може бути, як зроблений заздалегідь знімок, так і моментальна фотографія з веб-камери. Головне, щоб знімок був чітким.
 8. Наступним дією буде прив'язка банківської карти до аккаунту. Для такої процедури підійде карта будь-якого українського банку. Але вона повинна бути зареєстрована на ім'я позичальника. Після введення всіх реквізитів у відповідні поля проводимо верифікацію карти, процедуру якої можна знайти на головному сайті організації.
 9. Коли всі дані внесені, а карта успішно верифицирована, ми потрапляємо на сторінку підтвердження заявки. Тут останній раз перевіряємо зазначену суму позики і термін погашення, вказуємо мета взяття кредиту (досить вибрати будь-який пункт з поданих у списку), при наявності вводимо промокод. Далі натискаємо кнопку «Відправити заявку».
 10. Заявка надходить в обробку. Система перевіряє достовірність зазначених даних, звіряє подану інформацію на відповідність з ідентифікаційним кодом. Як правило, така процедура займає від 5 до 10 хвилин. Після її завершення позитивну або негативну відповідь прийдуть у вигляді смс на номер телефону позичальника, а також на зазначену електронну пошту. У разі схвалення позики, кредитні кошти надійдуть на карту протягом декількох хвилин.

При проходженні зазначеної інструкції оформити позику через інтернет вкрай просто. Але, не слід легковажно ставитися до вводиться в заявку даними. Будь-яка помилка при перевірці системою буде сприйматися, як спроба користувача смошенничать. А значить, шанси на отримання позики істотно знизяться. Тому після введення будь-якої інформації її слід ретельно перевірити.

Якщо в процесі заповнення заявки у позичальника виникають якісь питання, він може звернутися на гарячу лінію компанії. Крім того, на сайті цілодобово працює онлайн-консультація.

Окремо варто згадати про промокодом, який можна ввести на сторінці підтвердження заявки. Він являє собою унікальний акційний набір букв і цифр, який використовується для отримання більш вигідних умов на отримання кредиту. Отримати промокод можна, приймаючи участі в різних розіграшах та акціях, які влаштовує організація.

В яких випадках позичальник може отримати відмову на отримання позики? Незважаючи на те, що компанія CreditPlus на 97% поданих заявок відповідає позитивно, відмови все-таки трапляються.

У більшості випадків причиною негативної відповіді виступають наступні моменти:

 1. Невідповідність одному з мінімальних вимог, що пред'являються організацією до потенційних клієнтів. Якщо позичальник не підходить за віком або ж не є громадянином України, система це врахує і прийме рішення про відмову клієнту.
 2. Наявність помилок або умисне вказування неправдивої інформації в формі заявки. Якщо при заповненні анкети, позичальник випадково зробив друкарської помилки чи пропустив цифру, системою це буде сприйматися, як спроба смошенничать. Відмова також буде дано і в разі виявлення спроби вказати неправдиві дані про себе.
 3. Проблема з банківською картою. Для проведення верифікації картки, на її балансі повинно бути не менше гривні. В іншому випадку процедуру провести буде неможливо, що зупинить весь процес. Також, якщо клієнт використовує стару карту, необхідно попередньо переконається в тому, що її термін дії ще не закінчився.
 4. Помилка в зазначенні номера телефону або неполадки в роботі мобільного пристрою. Зазначені моменти можуть перешкодити підтвердження номера при реєстрації. Відповідно здійснити подальші кроки по оформленню кредиту буде неможливо.
 5. Наявність незакритих непогашених кредитів в інших фінансових організаціях або банках. Відомості про «висять» на клієнті позиках передаються в бюро кредитних історій. Відповідно, якщо система виявила інформацію про такої позики, позичальнику можуть відповісти відмовою до повного погашення взятого кредиту.

Варто зазначити, що алгоритм роботи системи, яка приймає рішення з приводу видачі кредитів, досить складний. І, якщо позичальник не розуміє, чому саме йому відмовили в отриманні кредиту, він може звернутися з питанням на гарячу лінію компанії.

Як погасити кредит в Кредит Плюс?

Погашати кредит, оформлений в CreditPlus, можна кількома способами:

 1. Внесення платежів з особистого кабінету. Це найбільш простий варіант. У відповідних полях особистого кабінету на сайті організації вводимо реквізити банківської карти і розмір платежу, здійснюємо платіж. Варто зауважити, що компанія наполягає на тому, щоб оплата проводилася з тієї карти, яка була прив'язана до аккаунту.
 2. Оплата за допомогою інтернет-банкінгу. Погасити кредит можна за допомогою Приват 24 і схожих сервісів. Проводиться оплата з розділу комунальні платежі. Тут необхідно ввести реквізити рахунку компанії, а в полі «Призначення платежу» вказати свій ідентифікаційний номер.
 3. Проведення платежу через термінал ПриватБанку. У цьому випадку оплата здійснюється практично також, як і у випадку з інтернет-банкінгом.
 4. Погашення з відділень українських банків. Провести повернення кредитних коштів можна також і через касу будь-якого банку. Для здійснення процедури необхідно вказати реквізити рахунку компанії і зробити платіж на потрібну суму.

Вибір будь-якого з перерахованих способів оплати заборгованості по кредиту лягає виключно на плечі самого позичальника. Головне при оплаті чітко слідувати строками погашення, зазначеним в кредитному договорі.

Наслідки прострочення і пролонгація кредиту

У кредитному договорі, що укладається при оформленні кредиту, чітко прописується крайній термін його погашення. Після закінчення цього терміну позичальник повинен повністю повернути всю суму позики, яка включає тіло кредиту і суму нарахованих відсотків. Якщо клієнт відмовляється повертати кредитні кошти без будь-яких пояснень, до нього будуть пред'явлені штрафні санкції у вигляді збільшення процентної ставки на кожну добу прострочення. Крім того, прострочення з погашенням кредиту значно зіпсує кредитну історію позичальника. Дані про це будуть передані в бюро кредитних історій, доступ до яких має будь-яка організація, що займається видачею позик. Відповідно процес отримання позики в інших установах буде істотно ускладнений.

Варто зазначити, що для тих клієнтів, які через певні непередбачених обставин не можуть своєчасно повернути кошти компанії, існує можливість пролонгації позики. Вона передбачає продовження періоду повернення кредитних коштів на той термін, на який була оформлена сама позика.

При цьому пролонгація передбачає наступні умови:

 1. Продовження здійснюється тільки після того, як позичальник сплатить всю набігла суму відсотків і штрафні нарахування, якщо такі є.
 2. Пролонгація діє тільки на тіло кредиту.
 3. Відсоткова ставка на кожен день продовження зберігається в розмірі, зазначеному в кредитному договорі.
 4. Пролонгація починає діяти з того дня, коли буде оплачена сума нарахованих відсотків і штрафів.

Для активації продовження кредиту не обов'язково звертатися безпосередньо до співробітників організації. Активувати таку послугу можна самостійно з особистого кабінету, вибравши в ньому відповідний пункт.

Контакти організації

Головний офіс компанії Кредит Плюс знаходиться в місті Київ за адресою вул. Багговутівська, 23. При виникненні у позичальника питань, що стосуються умов кредитування він може звернеться на гарячу лінію організації зателефонувавши за номерами 093-625-02-02 або 067-625-02-02. Також зворотний зв'язок з менеджерами компанії доступна по електронній пошті info@creditplus.com.ua.

Компанія CreditPlus за нетривалий час свого існування вже встигла придбати велику популярність в українців і сформувати широку базу постійних клієнтів. Про затребуваності послуг організації свідчать численні позитивні відгуки в мережі інтернет. Причому особливо часто в них підкреслюється надійність і оперативність видачі позик, прозора політика компанії, вигідні умови кредитування і лояльність CreditPlus до своїх клієнтів.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent