Бистрозайм

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 2000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 75 років
 • Ставка на першу позику
  1% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1 % в день
 • Час оформлення заяви
  1 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 1 дн.
 • Подовження кредиту
  1 дн.
 • Графік роботи
  1
 • Необхідні дані
  1
 • Офіційне працевлаштування
  1
 • Довідка про доходи
  1
 • Застава або поручитель
  1
 • Погана кредитна історія
  1
 • Мати в наявності
  1
 • Способи погашення
  1
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от БистрозаймСтавка
1 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Звернення в мікрофінансові організації за отриманням позики для багатьох українців стало буденною справою. Такі компанії вже встигли зарекомендувати себе, як надійні і безвідмовні кредитори, які надають лояльні умови кредитування з мінімальним переліком вимог до клієнта. При цьому, в даній сфері поступово сформувалася група лідерів, які користуються високою популярністю у населення. Одним з них виступає компанія Bistrozaim, яка на ринку фінансових послуг працює вже більше 7 років.

Переваги компанії Бистрозайм

Компанія Bistrozaim набула широкої популярності серед населення України завдяки якості обслуговування і широкому переліку достоїнств, який виділяє її серед інших МФО.

До основних з таких переваг організації відносяться:

 1. Можливість отримання позики в будь-який час доби і в будь-який день тижня, включаючи також вихідні та свята.
 2. Висока швидкість обробки поданих заявок. Як правило, рішення про видачу кредиту клієнту приймається протягом 5-10 хвилин.
 3. Можливість отримання кредиту тільки при наявності паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Можливість отримання позики, як в форматі онлайн, так і готівкою в відділенні компанії, яких по всій Україні налічується близько 70.
 5. Відсутність прихованих комісій при оформленні позики.
 6. Високий ступінь захисту персональних даних позичальника.

Що характерно, в компанії не питають про мету, для якої позичальник бере кредит. Тому, клієнт може звернутися в організацію і отримати кошти для задоволення абсолютно будь-яких своїх потреб.

Умови кредитування Бистрозайм

Компанія Bistrozaim видає громадянам України кредити на суму від 300 до 10 тисяч гривень на термін від 7 до 30 днів. При першому зверненні в організацію позичальник також може отримати 10 тисяч гривень. Але, процентна ставка, якщо клієнт бере позику вперше, становить 0%. При подальших зверненнях її значення збільшується до 2%.

Отримати кошти позичальник може на банківську карту, якщо оформляє позику онлайн, або ж готівкою. Другий варіант передбачає звернення до одного з відділень компанії, які відкриті вже в 9 областях України.

До потенційним клієнтам компанія Bistrozaim пред'являє наступний перелік мінімальних вимог:

 1. Вік від 18 до 75 років.
 2. Наявність українського громадянства.
 3. Наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду. Ідентифікаційний код за необхідності можна замінити правами, пенсійними посвідченням, військовим квитком. Паспорт для оформлення обов'язковий.
 4. Проживання на території України. Компанія не обслуговує тільки клієнтів з Луганської та Донецької областей, а також з Автономної Республіки Крим.

Варто також відзначити, що для отримання кредиту через інтернет клієнту обов'язково знадобиться карта одного з українських банків, а також актуальна електронна пошта.

Оформлення кредиту в одному з відділень

Як вже було зазначено, оформити кредит в компанії можна двома різними способами. Перший з них передбачає оформлення через філії організації. Окремі відділення вже відкриті в 9 областях України. Адреса кожного з них можна знайти на офіційному сайті компанії.

Для отримання позики готівкою позичальникові необхідні ті ж документи, що і при його оформленні онлайн: паспорт та ідентифікаційний код. При їх наявності клієнт приходить в найбільш зручне для нього відділення і заповнює відповідну форму заявки на отримання кредиту. Якщо всі дані вказані вірно і менеджери організації затвердили заявку, позичальник підписує кредитний договір і йому видають потрібну суму грошей готівкою.

Варто відзначити, що в відділеннях компанії досить часто бувають черги клієнтів. Щоб їх обійти можна заздалегідь зателефонувати до філії і оформити кредит по телефону. У цьому випадку клієнт віддалено створює заявку, а після прибуття до відділку тільки підписує договір і отримує кошти.

Оформлення кредиту Бистрозайм онлайн 

Отримання кредитних коштів готівкою в компанії Bistrozaim зручно для багатьох українців. Але, оскільки така послуга обмежена лише частиною регіонів України, для жителів всієї іншої території країни доступний тільки другий спосіб отримання позики - оформлення через інтернет.

Оформити кредит в режимі онлайн також просто, як і в випадку із зверненням до відділення. Для цього необхідно перейти на офіційний сайт організації. На головній сторінці знаходимо кредитний калькулятор. У ньому позначаємо потрібну суму кредиту і термін, на який вона береться. Автоматично внизу утиліти вираховується сума відсотків, яка буде нарахована в кінці зазначеного терміну. Тут же є поле для промокодом, що дозволяє отримати знижку на позику.

Після вибору підходящого розміру і терміну кредиту необхідно натиснути кнопку «Оформити позику». Клієнт відразу ж потрапляє на сторінку, яку необхідно заповнити особистими даними.

Тут потрібно вказати:

 • ім'я, по батькові та прізвище;
 • свою стать;
 • повну дату народження;
 • номер телефону;
 • Адреса електронної пошти;
 • пароль.

Кожен із зазначених пунктів, крім пароля і електронної пошти, необхідно заповнювати виключно українською мовою. Всі поля форми обов'язково повинні бути заповнені. Більш того, після їх заповнення кожен пункт необхідно ще раз вичитати на наявність помилок. Якщо все вказано правильно підтверджуємо нижче свою згоду на те, що фірма буде використовувати і зберігати зазначені нами персональні дані. Також при бажанні тут можна погодиться на отримання новин та корисної інформації від компанії у вигляді розсилки.

Після заповнення всіх полів користувач натискає кнопку «Реєстрація». Таким чином позичальник створює особистий кабінет на сайті. Тут необхідно вказати інформацію про своє місце роботи, соціальний статус, вписати паспортні дані та номер ідентифікаційного коду. Також в особистому кабінеті проводиться прив'язка банківської карти, яку відразу ж потрібно верифікувати за вказаною на сайті інструкції.

Після заповнення та подання заявки система протягом 5-10 хвилин обробляє подані дані. Відповідь приходить клієнтові у вигляді смс на вказаний номер телефону. Паралельно в разі позитивної відповіді на заявку гроші зараховуються на банківську карту.

Такий спосіб оформлення позики актуальне ще й тим, що лише перший раз процедура займає стільки часу. При наступному зверненні основна частина даних вже буде вказана в особистому кабінеті, що істотно знизить час, необхідний для оформлення повторного кредиту.

бонусна програма

Варто зазначити, що для своїх клієнтів Bistrozaim передбачає досить вигідну програму лояльності. Вона полягає в тому, що при оформленні кожного кредиту клієнту нараховується певна кількість балів. Їх надалі можна виміняти на один або кілька (в залежності від кількості балів) днів без нарахування стандартної відсоткової ставки. Точний курс обміну балів на безпроцентні дні можна подивитися на сайті компанії в пункті «Програма лояльності».

Але, це далеко не все бонус, які організація пропонує своїм клієнтам. До свят і важливих подій тут часто проводяться різні акції та розіграші призів. Крім того, компанія також передбачає реферальную програму. Якщо за порадою позичальника в компанію звертається ще один клієнт, він отримує 100 гривень. Подробиці цієї програми також розписані в Інтернет-ресурсі компанії.

Способи погашення кредиту

Погашати кредит, оформлений в компанії Bistrozaim, позичальник може одним з чотирьох способів:

 1. Через особистий кабінет на сайті організації.
 2. Через термінали.
 3. Через філії компанії.
 4. У відділенні будь-якого українського банку.

При оплаті кредиту останнім способом слід враховувати той факт, що з банку на рахунок компанії Bistrozaim кошти надходять з певною затримкою. Вона може варіюватися від декількох годин до декількох днів. Тому здійснювати виплати слід з урахуванням цього факту.

Якщо клієнт не встигає погасити кредит до зазначеного в договорі терміну, компанія протягом 3-5 діб ще не нараховує додаткові відсотки за прострочення. Якщо ж і після цього клієнт не заплатить, за кожен день з моменту прострочення до загальної суми кредиту додається ще 2,64%. При своєчасному зверненні в компанію можлива пролонгація позики. Але, за таку послугу фірма знімає певну комісію.

Варто відзначити, що, якщо навіть після нарахування штрафних відсотків клієнт відмовляється оплачувати заборгованість, фірма має право стягнути її в рамках, окреслених законодавством. Крім того, кредитний рейтинг такого клієнта в компанії і інших МФО знижується в разі прострочення кредиту або відмови від його виплати. Це значно знизить ймовірність отримання повторного кредиту в компанії або його оформлення в інших організаціях.

Контакти компанії

Головний офіс організації Bistrozaim розташований в місті Запоріжжя за адресою вул. Незалежної України, 39А. Офіційний сайт компанії - bistrozaim.ua. Зв'язатися з менеджерами МФО можна за телефоном гарячої лінії 0 800 507 570 або, написавши на електронну поштуbistrozaim@bistrozaim.ua Також у компанії є свої сторінки в соціальних мережах. На них можна знайти основну інформацію щодо умов кредитування і почитати відгуки про організацію.

Запорізька компанія Bistrozaim займає одну з передових позицій на українському ринку мікрокредитування. Вона пропонує українцям можливість швидко і надійно отримати позику без поручителя, довідки про доходи та розпитах про мету отримання кредитних коштів. Причому кредит можна оформити, як в філіях компанії, так і в режимі онлайн через її офіційний сайт. Найбільш зручний спосіб клієнт може вибрати для себе сам.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent