MyCredit

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 5000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  от 18 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.6 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  7, 15, 30, 45 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от MyCreditСтавка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.6 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Компанія MyCredit видає кредити українцям в режимі онлайн не так давно. Але за час свого існування вона вже встигла здобути широку популярність у населення, про що свідчать численні відгуки в мережі. Тут кожен охочий може отримати позику в найкоротші терміни без надання довідки про доходи і без поручителя. При цьому, оформити заявку можна з будь-якої точки України. Досить мати вихід в інтернет і банківську карту.

Переваги та недоліки компанії MyCredit

Затребуваність організації MyCredit на українському ринку кредитування пояснюється вагомим переліком її достоїнств.

До числа основних з них належать такі моменти:

 1. Доступність послуги онлайн-кредитування для всіх категорій українців.
 2. Можливість оформлення заявки в будь-який час доби протягом усього тижня.
 3. Можливість отримання кредиту без поручителя і застави.
 4. Мінімальний пакет документів, необхідний для отримання позики. Як правило, для цього достатньо паспорта і ідентифікаційного коду.
 5. Автоматичне розгляд заявки.
 6. Швидка відповідь на заявку. В середньому отримати гроші позичальник може вже через 20 хвилин з моменту подачі заявки.
 7. Заборгованість можна погасити декількома способами, з яких позичальник сам вибирає найбільш зручний.

Також варто відзначити, що компанія має всі документи, що підтверджують її легальну діяльність. А в 2017 році в офіційному конкурсі фірма отримала друге місце в рейтингу кращих сервісів, що займаються наданням позик в режимі онлайн.

Але, крім широкого переліку достоїнств MyCredit, у компанії є і пару недоліків, які слід згадати.

В їх число входять:

 1. Щоденне нарахування відсотків.
 2. Короткий термін погашення.
 3. Обмежена сума кредиту.

Умови кредитування МайКредіт

Компанія MyCredit видає кредити на суму від 100 до 10 тисяч гривень на термін до 35 днів. При цьому, процентна ставка може варіюватися в залежності від обраного виду кредиту. Клієнти, які звернулися в компанію вперше, можуть розраховувати на максимальну суму кредиту в 3 тисячі гривень під 0,01% комісії на добу. При повторному зверненні процентна ставка збільшується, як і можливий кредитний ліміт. Якщо позичальник вже тривалий час співпрацює з компанією, йому надається індивідуальна можливість отримати позику на 30 тисяч гривень. Відсоткова ставка на таку суму розраховується в окремому порядку співробітниками організації.

Варто відзначити, що компанія пропонує позичальникам кілька різних видів кредиту:

 1. «Кредит студентський». Такий позика надається студентам університетів та інших навчальних закладів. При оформленні такої позики клієнт отримує на карту 1000 гривень на термін до 10 днів.
 2. «Кредит вихідного дня». Як випливає з назви, ця позика дозволяє вирішити термінові фінансові проблеми перед святом або вихідними. В цьому випадку сума кредиту становить 500 гривень, а термін погашення - 5 діб.
 3. «Гроші під рукою». Цей варіант передбачений на випадок непередбачуваних життєвих ситуацій у клієнта (поломка автомобіля, проблеми зі здоров'ям, необхідність оплати житла при затримці зарплати). При оформленні такої позики клієнт може отримати до 1000 гривень на термін 5 днів.

Незалежно від того, який варіант кредиту вибере клієнт, він повинен відповідати декільком вимогам. Перш за все, позичальникові повинно бути не менше 18 років. Також він повинен бути громадянином України. З документів у нього повинні бути паспорт та ідентифікаційний код. Клієнту також необхідно мати при собі карту одного з українських банків, а також постійний номер телефону та електронну пошта, на яку в подальшому буде висланий кредитний договір.

Важливою перевагою компанії MyCredit перед банками і багатьма іншими МФО виступає те, що гроші може отримати представник практично будь-якої категорії населення України.

Організація обслуговує:

 • пенсіонерів;
 • студентів;
 • працююче населення;
 • безробітних;
 • непрацездатних громадян;
 • позичальників з поганою кредитною історією.

Що характерно, при оформленні заявки на кредит, клієнтові не потрібно вказувати мету отримання позики. Також не потрібно пред'являти безліч довідок і документів, приводити поручителя або залишати заставу. Кожна заявка розглядається системою автоматично. При цьому, в 90% випадків клієнти отримують позитивну відповідь на подані заявки.

Як оформити позику MyCredit?

Процес користування онлайн-сервісом компанії вкрай простий і зрозумілий.

Вся процедура оформлення позики укладається в наступний алгоритм:

 1. За допомогою онлайн калькулятора, який можна знайти на головній сторінці сайту, встановлюємо потрібну суму кредиту і термін погашення. Робиться це шляхом переміщення повзунків у відповідних термінах. Внизу калькулятора відразу ж вказується сума відсотків і загальна сума позики.
 2. Натискаємо кнопку «Отримати гроші» і переходимо до форми реєстрації особистого кабінету. Тут необхідно вказати основні дані про себе: прізвище, ім'я та по батькові; свій поточний вид зайнятості; дату народження; адреса і місце прописки (якщо воно не збігається з адресою); розмір щомісячного доходу позичальника.
 3. Далі прив'язуємо до особистого кабінету свою банківську карту. Для цього вказуємо в формі реквізити картки та верифікуємо її. При верифікації на карті повинно бути не менше однієї гривні. З цієї суми банк блокує певну частину. Клієнт повинен зателефонувати в банк (зайти через сервіс інтернет-банкінгу), дізнатися яка конкретно сума заблокована і ввести це значення у відповідне поле анкети.
 4. Після верифікації карти відправляємо заявку на розгляд системою. Про прийняття рішення клієнт відразу ж буде сповіщений. Якщо відповідь буде позитивною, позичальникові прийде відповідна смс або ж подзвонить співробітник компанії.
 5. В особистому кабінеті відкриваємо кредитний договір з усіма умовами кредитування, уважно їх вивчаємо і підтверджуємо заявку кнопкою «Я згоден». Гроші надходять на карту позичальника протягом 15-20 хвилин.

Варто відзначити, що при заповненні всіх полів заявки слід бути максимально уважним. Будь-яка помилка в формі може призвести до того, що система відмовить у позику, вважаючи таку помилку спробою шахрайства.

Також при виборі відповідного виду кредитування слід звернути особливу увагу на програму лояльності, а також на поле «Промокод». Перша передбачає можливість збільшення кредитного ліміту на наступні позики в разі своєчасного погашення попередніх. Причому, чим більше кредитів взято і погашено вчасно, тим більша сума позики доступна позичальнику, і тим більшою буде знижка на процентну ставку.

Що стосується промокодом, то їх клієнт може отримати за участю в різних акціях і бонусних програмах. Введення такого коду у відповідне поле при оформленні заявки також дозволяє отримати знижку на кредит.

Чому трапляються відмови, і що робити в такому випадку?

Хоча відсоток позитивних відповідей на заявки клієнтів в компанії MyCredit і високий, відмови, все ж, бувають. За розгляд кожної нової заявки відповідає автоматична система. І відповісти негативно вона може з різних причин.

Але, найчастіше клієнти отримують відмову в наступних ситуаціях:

 1. Невідповідність поданих вище вимогам. Якщо клієнту на момент оформлення позики ще не виповнилося 18 років, система це помітить і відмовить у видачі позики.
 2. Допущення помилок при заповненні форми. Як вже було зазначено, будь-яка помилка в даних при перевірці системою буде виявлена і в кредиті також відмовлять. Тому при заповненні особливо ретельно слід перевіряти правильність вписаних ПІБ, дати народження, номера паспорта та ідентифікаційного коду.
 3. Подача невідповідних дійсності даних. Якщо дохід в анкеті вказано один, а в дійсності його розмір вище або нижче, система може це перевірити. Якщо така невідповідність виявлено, система відразу ж відповість відмовою.
 4. Проблема з банківською картою. Деякі позичальники, прив'язують до кабінету стару банківську карту, термін придатності якої вже минув. Така неуважність також може стати причиною відмови банку. Тому перед використанням реквізитів карти в формі реєстрації слід її перевірити через інтернет-банкінг.
 5. Відсутність відповіді на дзвінок співробітників фірми. Якщо в ході перевірки заявки виникли спірні питання, менеджери MyCredit можуть зателефонувати позичальнику для уточнення інформації. У цьому випадку клієнт повинен відповісти. Відсутність відповіді може також стати причиною відмови.

У будь-якому випадку, якщо на подану заявку клієнт отримує відмову, він може спробувати оформити кредит повторно. Але зробити це можна не раніше, ніж через 20 діб з моменту відмови.

Способи погашення кредиту

Для зручності своїх клієнтів компанія MyCredit передбачила кілька варіантів погашення кредиту.

Позичальник може здійснити платіж одним з трьох способів:

 1. З особистого кабінету на головному сайті компанії.
 2. Через касу будь-якого з українських банків.
 3. За допомогою терміналів Сіті 24, EasyPay або IBOX.

Перший варіант найбільш простий в реалізації. Для погашення кредиту таким способом необхідно увійти в свій особистий кабінет, який був створений при реєстрації на сайті. Тут переходимо до підпункту «Мої кредити» і знаходимо кнопку «Погашення». У формі вказуємо вид платежу, який планується зробити. Далі вводимо реквізити карти, з якої будуть зняті кошти. Карта може бути будь-хто. Необов'язково використовувати ту, яка прив'язана до особистого кабінету. Далі він підтверджує оплату. Про її успішному проведенні клієнта сповістять за допомогою смс-повідомлення.

Для оплати у відділенні банку або через термінал позичальник повинен точно знати реквізити рахунку компанії. Їх разом з інструкцією з проведення платежу можна знайти на сайті організації.

Прострочення і можливість продовження кредиту

У кредитному договорі, з яким погоджується клієнт при оформленні позики, чітко прописані крайні терміни погашення взятої позики. Якщо позичальник до зазначеного часу не встиг погасити кредит, відсоткова ставка за кожен день прострочення істотно збільшується. У цьому випадку річна ставка може доходити до 584%, що також вказується в договорі.

Штрафні відсотки на взятий кредит нараховуються протягом 3 місяців з моменту прострочення. Далі їх нарахування припиняється. Але, позичальник зобов'язаний виплатити компанії всі нараховані до цього часу відсотки, включаючи стандартну і штрафну ставку, а також саме тіло кредиту. Якщо клієнт відмовляється, зобов'язання по поверненню заборгованості передаються фірмою колекторам.

Варто відзначити, що позичальник може не поспішати зі своєчасним погашення позики з найрізноманітніших причин, які часто вже не залежать від нього. Якщо повернути борг вчасно у клієнта немає можливості, можна зробити пролонгацію кредиту. Продовження для кожного виду позики передбачає свої терміни. При цьому, штрафні відсотки на час продовження не нараховуються, процентна ставка залишається стандартною. Але, слід пам'ятати, що для отримання цієї послуги клієнт зобов'язаний виплатити всю набігла до цього суму відсотків.

Контакти організації

Офіс компанії MyCredit розташовується за адресою м.Київ, площа Арсенальна, 1Б. Всю інформацію про саму компанію, а також про умови кредитування можна знайти на її офіційному сайті. Зв'язатися з співробітниками організації для уточнення умов співпраці і для отримання консультації можна через електронну пошту support@mycredit.ua . Поговорити з менеджерами фірми також можна, зв'язавшись за телефоном 0 800 214 111, або ж, набравши з мобільного номера 073 369 41 11 067 369 41 11.

Таким чином, компанія MyCredit не дарма займає своє заслужене друге місце серед кращих мікрофінансових організацій в Україні. Вона видає позики громадянам країни на вигідних умовах. При цьому, отримати позику можуть навіть люди без роботи, студенти, клієнти з негативною кредитною історією. А щоб отримання кредиту було максимально комфортним, оформити його можна прямо вдома через інтернет.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent