Ccloan

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 10000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  от 20 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.5 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 29 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от CcloanСтавка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.5 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Компанія ССLoan за 3 роки свого існування набула в українців статус надійної і максимально лояльною до клієнта мікрофінансової організації. Тут може отримати позику практично будь-який громадянин країни. При цьому, для оформлення у нього повинні бути тільки паспорт і ідентифікаційний код. А оскільки всі заявки на отримання позики оформляються в режимі онлайн, для отримання грошей в компанії позичальникові навіть не доведеться залишати свій будинок.

Основні переваги організації

Як і будь-яка інша МФО, ССLoan передбачає свої переваги, які вигідно виділяють її на тлі інших фінансових установ.

До числа основних позитивних особливостей компанії можна віднести такі моменти:

 1. Можливість оформлення кредиту в будь-який час доби без поручителів, купи довідок і застави.
 2. Отримання коштів відразу на карту. Вся процедура оформлення та отримання позики проводиться в дистанційному режимі і відправлятися в офіс організації для цього немає необхідності.
 3. Оперативна обробка заявок системою. Як правило, кожна заявка розглядається не більше 10 хвилин, після чого клієнт відразу ж отримує гроші.
 4. Високий відсоток позитивних відповідей на подані заявки.
 5. Сувора конфіденційність всієї особистої інформації, яку позичальник вказує на сайті компанії. Сприяє цьому особлива система безпеки, яка повністю виключає можливість злому і витоку даних.
 6. Наявність гарячої лінії, через яку клієнти можуть проконсультуватися у фахівців організації.
 7. Можливість пролонгації позики.
 8. Кілька варіантів погашення кредиту. Клієнт сам вибирає для себе який з них вибрати.

Всі зазначені гідності компанії ССLoan покликані забезпечити максимальний комфорт співпраці з клієнтом.

Але, все ж, на тлі зазначених вагомих переваг організації необхідно відзначити і пару її недоліків, а саме:

 1. Обмеження кредитного ліміту для нових клієнтів. Якщо позичальник бере кредит в компанії вперше, компанія ще не знає чи поверне він кредитні кошти. Тому максимальну суму позики для нього обмежують 3 тисячами гривень.
 2. Великі розміри штрафний процентної ставки. Такі відсотки нараховуються в тому випадку, якщо позичальник допустить прострочення в погашенні кредиту.
 3. Можливість отримання кредитних коштів тільки в будні дні, в вказане робочий час офісу. Але, подати заявку можна в будь-який час, зручний для позичальника.

Окремо варто зауважити, що свою діяльність компанія веде офіційно і на законних засадах. Підтверджують це відповідні документи, які можна знайти на головному сайті організації.

Умови кредитування СС Лоун

Перед тим, як взяти кредит в ССLoan, клієнту необхідно детально ознайомиться з умовами, які пропонує фірма. Компанія видає громадянам України позики в розмірі від 400 до 10 тисяч гривень. Для клієнтів, які користуються послугами організації вперше, кредитний ліміт обмежений 3 тисячами гривень, а кредитна ставка становить 0,01% в день. При подальшому зверненні вона виростає до 1,33% в день. Зазначені значення встановлені в кредитному договорі, який також можна знайти на сайті організації.

Отримати кредит в МФО значно простіше, ніж в звичайних банках. Відповідно, і вимоги до клієнтів тут мінімальні.

Основний їх перелік включає наступні пункти:

 1. Вік від 20 до 65 років.
 2. Наявність громадянства України.
 3. Наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Наявність карти будь-якого з українських банків, а також номери телефону та електронної пошти.
Для отримання позики позичальникові не потрібно поручитель, довідка з місця роботи, довідка про доходи. Більш того, організація обслуговує навіть клієнтів з негативною кредитною історією.

Оформлення кредиту в ССLoan

Всі позики в компанії оформляються виключно через онлайн-сервіс. Користуватися ним вкрай просто.

Але, якщо у кого-то з клієнтів виникають труднощі з цим, необхідно просто дотримуватися такої інструкції:

 1. На головній сторінці сайту знаходимо кредитний калькулятор. Тут за допомогою повзунків встановлюємо суму і термін кредиту. Внизу під рядками повзунків відразу ж вказується крайня дата погашення, а також розмір відсотків, які накопичаться до цієї дати.
 2. Якщо сума відсотків і крайній термін погашення влаштовує, натискаємо на кнопку «Оформити», розташовану нижче. Відразу після цього ми потрапляємо на сторінку реєстрації нового користувача. У відповідних полях з'явилася форми вказуємо номер телефону та електронну пошту. Далі тиснемо кнопку «Продовжити». Відразу ж клієнтові буде висланий спеціальний код, який потрібно також ввести в з'явилося поле.
 3. Коли номер телефону підтверджено, перед користувачем з'являється анкета, яка потребує обов'язкового заповнення особистої інформації. У ній необхідно вказати ім'я, прізвище та по батькові, вказати номер і серію паспорта, ідентифікаційний код, придумати надійний пароль для особистого кабінету.
 4. Нижче потрібно підтвердити, що позичальник згоден з тим, що компанія буде зберігати і використовувати його особисті дані. Для цього необхідно поставити галочку у відповідному пункті. Ще однією галочкою можна підтвердити згоду на отримання цікавих пропозицій і повідомлень від компанії. Далі натискаємо кнопку «Продовжити».
 5. Натискання кнопки спрямовує позичальника до другої сторінки форми заявки. Тут вказується інформація про місце роботи, а також про розміри місячного доходу, наявності інших непогашених кредитів. Після заповнення всіх полів натискаємо «Продовжити».
 6. На третій сторінці необхідно вказати свій фактична адреса проживання, місце прописки, якщо воно не збігається з нинішнім адресою. Також тут необхідно відзначити той канал, з якого позичальник дізнався про компанію ССLoan.
 7. Наступним пунктом виступає прикріплення фото до заявки. Для цієї процедури необхідно заздалегідь на вебкамеру сфотографувати своє обличчя разом з паспортом. Отримане фото завантажуємо на сайт в анкету.
 8. Проводимо прив'язку карти. У відповідних полях форми вказуємо номер, термін дії карти і код, позначений із зворотного боку. Далі проводимо верифікацію карти. Для цього система блокує певну суму грошей на карті позичальника (не більше гривні). Далі звертаємося в банк і точно дізнаємося, скільки коштів заблоковано. Отримане число вводимо в поле анкети.
 9. Після реалізації всіх попередніх пунктів, необхідно повторно уважно вивчити кредитний договір, а також подумати, чи дійсно сума і термін погашення кредиту вказані правильно. Якщо всі подані дані позичальника влаштовують, натискаємо кнопку «Створити заявку».
 10. Підтверджуємо заявку. На мобільний телефон буде висланий код, який вводимо до відповідного рядка форми.
 11. Після надходження заявки в обробку необхідно дочекатися дзвінка співробітника компанії і відповісти на нього. У розмові співробітник уточнить всі нюанси і упевниться в тому, що інформація подана правильно. Після підтвердження залишається тільки дочекатися надходження коштів на карту.

При заповненні анкети необхідно пару раз вичитати всю введену інформацію на предмет помилок і помилок. Часто такі неточності призводять до того, що у видачі позики відмовляють.

Також під час оформлення заявки потрібно звернути увагу на пункт промокод. ССLoan часто готує для своїх клієнтів бонуси та акції, що дозволяють отримати кредит на більш вигідних умовах. Промокод також допомагає отримати знижку на процентну ставку. Якщо він у позичальника є, його необхідно вписати у відповідне поле при заповненні.

Через що СС Лоун може відмовити в кредиті?

Однією з особливостей мікрофінансових організацій, що відрізняють їх від звичайних банків, виступає високий відсоток позитивних відповідей на заявки. Для ССLoan цей показник становить приблизно 90%. Але, навіть не дивлячись на такі високі цифри, відмови тут також бувають.

Причин цьому може бути декілька:

 1. Помилки, допущені при заповненні анкети. Ця причина зустрічається найчастіше. Навіть одна помилка або пропущена буква в імені і прізвища можуть привести до того, що система не пропустить заявку далі, відповівши на неї відмовою. Тому перевіряти всі дані потрібно ретельно і кілька разів.
 2. Заповнення не всіх полів в анкеті. У формі заявки особливим значком відзначені ті поля, які необхідно заповнити в обов'язковому порядку. Без них створити заявку не вийде. Але, якщо при цьому заповнити і ті пункти, які таким значком НЕ позначені, шанси на позитивну відповідь значно зростуть.
 3. Спроба отримати другий кредит, відразу ж після погашення першого. Після погашення останньої позики системі потрібен певний час, щоб оновлення по конкретному клієнтові потупили в базу. Тому, якщо відразу ж взяти другий кредит, позичальникові відмовлять, так як на ньому буде все ще числиться попередній непогашений.
 4. Проблеми з банківською картою. Для оформлення заявки потрібна картка, оформлена на ім'я і прізвище позичальника. Також вона не повинна бути простроченої, а на балансі повинно бути не менше гривні.

Всі зазначені моменти необхідно перевірити і дотримати заздалегідь. Це максимально підвищить шанси на успішне отримання позики. Якщо ж навіть після врахування всіх зазначених нюансів нічого не допомогло, необхідно проконсультуватися у фахівців компанії, звернувшись на гарячу лінію.

Погашення кредиту

У кредитному договорі при оформленні позики обов'язково вказується крайній термін погашення кредиту, який позичальник також міг бачити в онлайн калькуляторі. Відповідно до цієї дати клієнт зобов'язаний повністю сплатити заборгованість.

Причому компанія дозволяє клієнту зробити це одним з трьох способів:

 1. Погашення з особистого кабінету. Цей варіант найбільш простий в реалізації. Клієнт в цьому випадку переводить гроші зі своєї банківської картки, вказуючи відповідні дані в особистому кабінеті.
 2. Оплата через термінал. У терміналі потрібно знайти компанію ССLoan і відправити платіж на її рахунок. Обов'язково при оплаті необхідно взяти чек і зберігати його, поки підтвердження оплати чи не з'явиться в особистому кабінеті.
 3. Оплата з відділення будь-якого українського банку. В цьому випадку позичальникові потрібно точно вказати реквізити компанії, а також заповнити коротку інформацію про себе. Після цього співробітники відразу ж візьмуть заявку на переклад.

Як зручніше погасити кредит, кожен позичальник для себе вирішує сам. Але, здійснюючи повернення кредитних коштів, слід пам'ятати, що при оплаті через банк або термінал, гроші на рахунок компанії можуть надійти протягом 3 діб. А значить, проводити текст бажано заздалегідь, щоб не прострочити кредит.

Наслідки прострочення і можливість пролонгації

На випадок, якщо позичальник не повертає кошти в термін, компанія передбачає штрафні санкції, які також прописані в договорі. Після крайньої дати погашення у клієнта в запасі залишається ще три дні, протягом яких він може погасити заборгованість. Починаючи з четвертого дня до загальної суми кредиту з відсотками додається ще 6% пені, а сама процентна ставка збільшується до 3,01% в день, якщо клієнт звертається вперше, або до 4,33% на добу при повторному оформленні позики.

Якщо зазначені вище санкції на позичальника не подіяли, компанія має право прийняти більш жорсткі заходи. Під цим мається на увазі передача інформації про клієнта в бюро кредитних історій, що в подальшому в рази знизить шанси громадянина на отримання кредиту навіть у інших фінансових організаціях. При тривалій простроченні справа передається до суду або колекторську контору.

Варто зазначити, що для сумлінних клієнтів, які не можуть погасити кредит через непередбачені обставини, існує можливість пролонгації позики. Продовжити термін погашення можна, звернувшись в компанію за день до крайньої дати, зазначеної в договорі. Пролонгація в компанії ССLoan оформляється на той самий строк, на який оформлений кредит. Але, вона не може перевищувати 29 днів. На час продовження позики, штрафні відсотки не нараховуються, але, підлягає пролонгації тільки тіло кредиту. Тобто, щоб отримати продовження, клієнт повинен сплатити всі відсотки, що набігли до цього часу.

Контакти організації

Компанія ССLoan розташовується в місті Київ за адресою вул. Кловський узвіз, 7А. Для консультації з головним офісом компанії можна зв'язатися за номером 0935831177 або 0975831177. Також отримати відповіді на питання, що цікавлять можна, написавши на електронну пошту help@ccloan.com . Час роботи організації та іншу контактну інформацію про компанію можна знайти на її офіційному сайті.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent