Gofingo

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 7000
  грн.
 • Макс. сума позики
  7000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 65 років
 • Ставка на першу позику
  1.85% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.85 % в день
 • Час оформлення заяви
  15 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от GofingoСтавка
1.85 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.85 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Мікрофінансових організація Gofingo унікальна тим, що це одна з перших європейських МФО в Україні. Вона виступає одним з філій великого холдингу, який вже тривалий час надає послуги громадянам Чехії та Данії. Відповідно, багаторічний досвід роботи компанії і європейські традиції в обслуговуванні клієнтів принесли їй широку популярність серед населення України. І це при тому, що працює організація тут тільки з 2018 року.

Переваги та недоліки компанії Gofingo

Вибір підходящої фінансової організації для оформлення позики - це досить відповідальне рішення. Тому здійснювати вибір слід, попередньо зваживши всі плюси і мінуси кожної конкретної компанії.

У випадку з Gofingo основними перевагами організації виступають:

 1. Якісне обслуговування клієнтів, яке базується на європейському досвіді компанії та відповідному навчанні персоналу фірми.
 2. Можливість оформити кредит в будь-який час доби, не виходячи з дому.
 3. Відсутність необхідності в поручителів, заставне майно і довідці про доходи для отримання позики.
 4. Можливість отримати кредит навіть людям зі статусом безробітного, пенсіонер, студент.
 5. Мінімальний термін обробки заявки на отримання позики.
 6. Максимально простий і зручний інтерфейс онлайн-ресурсу, на якому проводиться оформлення позики.
 7. Можливість отримати позику навіть при поганою кредитною історії.
 8. Можливість дострокового погашення позики.
 9. Постійне проведення акцій і видача промокодом, які дозволяють оформляти позики на вигідних умовах.

Ще одним важливим моментом виступає те, що компанія також пропонує клієнтам можливість пролонгації на випадок, якщо вони не встигають своєчасно погасити кредит. Крім того, погасити кредит можна кількома способами, з яких позичальник сам вибирає найбільш підходящий.

Але, на тлі всіх зазначених незаперечних переваг компанії Gofingo, слід виділити також і кілька її недоліків.

До цього переліку входять:

 1. Відсутність зниженою відсоткової ставки для клієнтів, які звернулися за кредитом вперше.
 2. Відсутність можливості погашення кредиту через термінали самообслуговування.
 3. Висока процентна ставка в разі прострочення кредиту.

Також варто відзначити, що компанія видає позику клієнтам на строк не більше 30 днів. Багато МФО в цьому плані трохи обходять компанію.

Умови кредитування в ГоуФінГоу

Організація видає українцям позики в розмірі від 500 гривень до 7 тисяч гривень. При цьому, процентна ставка становить 1,8% на добу. Що характерно, на відміну від українських мікрофінансових організацій, Gofingo не припускав зменшений кредитний ліміт для нових клієнтів, а також можливість взяти перший безвідсоткову позику. Уже з першого звернення в компанію для всіх клієнтів діють стандартні умови кредитування.

До своїм клієнтам компанія пред'являється наступні вимоги:

 1. Відповідність віку 18-65 років.
 2. Наявність українського громадянства і прописка в межах території країни.
 3. Наявність у позичальника паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Наявність карти одного з українських банків, оформленої на ім'я і прізвище позичальника.
 5. Наявність діючого мобільного номера і виходу в інтернет.

Оформлення позики онлайн Gofingo

Для оформлення кредиту в компанії Gofingo немає необхідності їхати в головний офіс компанії. Вся процедура цілком і повністю здійснюється віддалено через інтернет.

А щоб безпомилково оформити кредит в режимі онлайн вперше, позичальникам потрібно йти за такою інструкції:

 1. Переходимо на сайт компанії Gofingo і знаходить тут на головній сторінці спеціальний кредитний калькулятор. У ньому за допомогою повзунків виставляємо потрібні значення суми і терміну кредиту. Відразу в нижній частині додатка відображається крайня дата погашення позики, а також сума відсотків, що набігає за день, і загальна сума кредиту, яку доведеться повернути до закінчення терміну. Після вибору найбільш оптимальних значень натискаємо кнопку «Отримати кредит».
 2. Далі перед нами відкривається форма реєстрації на сайті. Тут потрібно вказати номер свого мобільного телефону, адреса електронної пошти та придумати пароль, який допоможе в подальшому авторизуватися на сайті. Якщо все поля, відмічені зірочкою, заповнені, натискаємо кнопку «Далі».
 3. Наступним кроком буде підтвердження зазначеного мобільного номера. На нього буде вислано смс від компанії. У повідомленні міститься код, який потрібно ввести у відповідне поле в формі реєстрації.
 4. Заповнюємо заявку на отримання позики. На першій сторінці заявки вказуємо загальні відомості про себе: ПІБ, номер і серію паспорта, адреса проживання і прописки, дату народження і сімейний стан. Натиснувши кнопку «Далі», переходимо на другу сторінку анкети.
 5. В наступній частині форми заповнюємо дані про своє працевлаштування. Система вимагає обов'язково вписати свій рід діяльності, посаду в компанії, робочий телефон, а також розмір щомісячного доходу.
 6. Далі прикріплюємо до анкети фотографії паспорта та ідентифікаційного коду. Їх можна зробити через вебкамеру або зі смартфона. Головне, щоб якість картинки була високою.
 7. Прикріплюємо до свого профілю банківську карту. Для цього в анкету потрібно вписати її номер, термін дії та код на зворотному боці картки. Далі проводимо її верифікацію. За запитом позичальника система блокує на карті певну суму грошей (не більше гривні). Клієнт повинен звернутися в банк і дізнатися точну суму заблокованих коштів. Отримане число вписуємо в відповідне поле і підтверджуємо натисканням кнопки.
 8. Вивчаємо кредитний договір, про всі незрозумілих моментах, консультуємося у менеджерів Gofingo. Якщо всі умови кредитування, представлені в договорі, позичальника влаштовують, відправляємо заявку на розгляд.

Через пару хвилин після відправки заявки позичальника набере оператор компанії для уточнення деяких нюансів і перевірки особистої інформації. Після закінчення дзвінка заявка надійде в обробку і ще через кілька хвилин на телефон позичальника прийде смс-повідомлення з позитивним або негативним відповіддю. У разі позитивної відповіді гроші надійдуть на карту автоматично.

Чому компанія може відмовити у видачі позики?

Фірма вкрай лояльно ставиться до своїх клієнтів. Мінімальний перелік вимог забезпечує високий відсоток позитивних відповідей на заявки. Але, все ж, іноді клієнту у видачі кредиту відмовляють.

Найчастіше це відбувається з таких причин:

 1. Термін дії банківської картки закінчився. Деякі позичальники прив'язують до профілю, карту, якою дуже давно не користувалися. При цьому, вони навіть не вважають за переконатися в тому, що вона ще дійсна. На такі банківські карти організація вислати гроші не зможе, тому потенційному позичальникові відразу ж відмовляють.
 2. На банківській картці не вистачає коштів для проведення верифікації.
 3. При заповненні інформації в анкеті клієнт допустив помилки або друкарські помилки. Це також служить вагомою причиною для відмови клієнтові.
 4. Клієнт навмисне приховує інформацію про себе або подає неправдиві дані.
 5. У позичальника вже є непогашений кредит в організації Gofingo. В цьому випадку взяти нову позику не вдасться до погашення старого.
 6. Позичальник звернувся за отриманням нової позики відразу ж після погашення попереднього кредиту. Після оплати заборгованості на оновлення інформації в базі компанії потрібен час, протягом якого новий займ також не видадуть.

Щоб знизити ймовірність відмови при зверненні за кредитом, потрібно максимально відповідально поставитися до процедури оформлення заявки. Перш за все, слід ретельно перевіряти всю введену інформацію на наявність помилок і помилок. Також потрібно заздалегідь переконається, що банківська карта дійсна і на ній є кошти.

Якщо компанія, все ж, відповіла клієнту відмовою, можна спробувати оформити кредит ще раз. Але, зробити це можна не раніше, ніж через 7 днів з моменту минулого невдалої спроби.

Як погасити кредит?

За умовами договору клієнт повинен погасити кредит в повній мірі до зазначеного в документі терміну.

Здійснити погашення можна одним з 3 способів:

 1. Оплата з особистого кабінету на сайті компанії. В цьому випадку для здійснення переказу потрібно тільки ввести реквізити карти, з якої буде проводитися погашення.
 2. Погашення через інтернет-банкінг. Онлайн-сервіси Приват 24 і схожі також допоможуть своєчасно оплатити позику. При використанні онлайн-банкінгу необхідно враховувати, що банк буде знімати певний відсоток за переклад. Крім того, кошти переводяться протягом 3 діб, що також необхідно враховувати, орієнтуючись на крайній термін внесення платежу.
 3. Оплата з каси українських банків. Умови в цьому випадку такі ж, як і при оплаті через інтернет-банкінг.

Варто зазначити, що оскільки фірма європейська і існує в Україні відносно недавно, інші варіанти погашення позики в ній ще недоступні. Так, наприклад, сплатити заборгованість не можна за допомогою терміналів самообслуговування.

Прострочення позики і можливість продовження

Непогашення кредиту у відведений термін буде нести за собою певні наслідки. Перш за все, якщо позичальник заплатити в строк позику навіть на день, інформація про нього буде передана в бюро кредитних історій. Надалі це може істотно знизити ймовірність отримання позичальником кредиту і в інших фінансових організаціях.

Також вже з першого дня прострочення недобросовісному клієнту нараховують штрафну пеню. При цьому, процентна ставка істотно збільшується. Паралельно позичальникові будуть регулярно дзвонити оператори організації з вимогою повернути борг. Якщо позичальник відмовляється погашати позику протягом тривалого часу, його справа передається колекторської компанії або в суд.

Якщо погасити позику вчасно не вдається, щоб уникнути зазначених вище наслідків, можна скористатися послугою пролонгації. При її активації компанія продовжує термін погашення кредиту на період до 30 діб зі збереженням нинішньої процентної ставки. Активувати таку послугу можна з особистого кабінету користувача. Але тут є важлива умова. Пролонгації підлягає тільки саме тіло кредиту. Тому, щоб отримати продовження, потрібно віддати всі відсотки і пеню (якщо така є), які вже набігли до цього часу.

Контакти організації

Офіс компанії Gofingo розташований за адресою м.Київ, вул. Михайлівська, 24А. консультації у менеджерів організації доступні по телефону. Щоб потрапити на гарячу лінію, необхідно набрати 0443337305. Також проконсультуватися по питаннях, що цікавлять можна по електронній шану, написавши на адресу info@gofingo.com.ua .

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent