Качай Гроші

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 5000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 65 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.3 - 2 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  5-30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от Качай ГрошіСтавка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
2 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Поява можливості взяти позику онлайн в мікрофінансових організаціях вирішило цілий ряд проблем, яким супроводжувалося звичайне оформлення кредиту в банку. Так, наприклад, відразу ж відпала необхідність по пів дня простоювати в чергах, оформляти цілий стос документів, приводити з собою поручителя. Ряд таких позитивних моментів приніс величезну популярність МФО серед українців. Тому в країні таких компаній відкривається все більше. І однією з нових, але вкрай перспективних, серед них виступає організація Качай Гроші.

Переваги і недоліки

Компанія Качай Гроші працює на ринку мікрокредитування з березня 2018 року. За цей період організація постійно підвищувала рівень обслуговування клієнтів. І на сьогоднішній день вона вже встигла зайняти міцну позицію серед інших українських МФО.

Серйозно посприяв цьому широкий перелік переваг компанії, до числа яких відносяться:

 1. Мінімальний перелік документів для отримання позики. Щоб оформити кредит в Качай Гроші, досить мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.
 2. Віддалене обслуговування клієнтів. Всі етапи оформлення кредиту реалізуються через інтернет. Тому отримати позику клієнт може прямо з дому без черг і паперової тяганини. Причому гроші прийдуть на картку будь-якого українського банку, яку має при собі позичальник.
 3. Безперервний режим роботи. Оформити кредит в організації можна 24 години на добу і в будь-який день тижня (навіть у вихідні та свята).
 4. Висока швидкість обробки заявок. Після оформлення заявки на отримання кредиту вперше кошти на картку клієнта надійдуть протягом 10-15 хвилин. Якщо кредит оформляється повторно, гроші приходять на баланс ще швидше.
 5. Можливість взяти кошти в організації абсолютно з будь-якою метою. Можливо, вдома захворіла дитина або зламався автомобіль, може хочеться з'їздити в довгоочікувану відпустку. Компанія не цікавиться у клієнта, навіщо бралися кошти. Тому на рішення про видачу позики мета її оформлення ніяк не впливає.

Що стосується недоліків організації Качай Гроші, то тут слід згадати тільки обмеження по максимальній сумі кредиту. Клієнт може оформити тут позику в розмірі до 7 тисяч гривень, не більше.

Умови кредитування

Онлайн-сервіс Качай Гроші працює 24 години на добу. Мінімальний розмір позики, який тут можна оформити, становить 500 гривень. Максимальний ліміт безпосередньо залежить від того, скільки клієнт вже співпрацює з організацією:

 1. При першому і другому зверненні в компанію позичальник може отримати не більше 4 тисяч гривень.
 2. Оформлення третього кредиту за умови, що перші два кредити успішно погашені, підвищує ліміт до 5 тисяч гривень.
 3. Після своєчасного погашення трьох позик в компанії з'являється можливість взяти позику на суму 6 тисяч гривень.
 4. Максимальний розмір кредиту в 7 тисяч гривень доступний тим клієнтам, які оформляли позику вже шість і більше разів, кожен раз успішно погашаючи його.

Оформити кредит в компанії можна на термін від 5 до 30 діб. Процентна ставка для нових користувачів складе 0,01% в день.

У разі повторного звернення розмір відсотків буде припускати такі значення:

 • при оформленні позики до 4 тисяч гривень - 2%;
 • на суму до 5 тисяч гривень - 1,7%;
 • при сумі 6 тисяч гривень - 1,5%;
 • при максимальній позиці на 7 тисяч гривень - 1,3%.

Варто також відзначити, що для всіх клієнтів, які беруть кредит повторно, при оформленні також нараховується разова комісія за використання коштів. Для позичальників, які своєчасно повертали попередні позики, її розмір складе 10% від тіла кредиту. Якщо в кредитній історії клієнта простежується одна або кілька прострочень, розмір комісії збільшується до 15%.

Вимоги до клієнта

Як і в будь-якому іншому МФО вимоги до клієнта в компанії Качай Гроші мінімальні.

Потенційний позичальник повинен відповідати лише наступними критеріями:

 1. Вік від 18 до 65 років.
 2. Наявність громадянства України і прописка в одному з її регіонів.
 3. Наявність ідентифікаційного коду та паспорта.
 4. Наявність банківської картки, оформленої на ім'я позичальника.

Також варто додати, що для отримання позики віддалено у позичальника повинен бути доступ до інтернету, діючий мобільний телефон і електронна пошта.

Якщо клієнт відповідає всім зазначеним вище вимогам, він може сміливо звертатися в організацію. Оскільки компанія молода, вона зацікавлена в залученні великої кількості клієнтів. Тому позику тут можуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною історією. В цілому, понад 94% всіх поданих на розгляд заявок отримує позитивну відповідь від компанії.

Як оформити позику Качай Гроші?

Процес оформлення кредиту на онлайн-майданчику Качай Гроші досить простий.

Здійснюється така процедура в кілька кроків:

 1. Переходимо на сайт компанії і реєструємося на ньому. Реєстрація проводиться також, як і на будь-якому іншому сайті в мережі.
 2. Зареєструвавшись, створюємо свій особистий кабінет на сайті. Для цього натискаємо відповідну кнопку і вказуємо особисту інформацію в формі, що з'явилася. Вписати необхідно ПІБ, адреса проживання, відомості про сімейний стан, місце роботи і місячному заробітку.
 3. Відправляємо фотографії (відскановані копії) паспорта та ідентифікаційного коду. Копії повинні бути розбірливими.
 4. Прив'язуємо до свого кабінету банківську картку. Картка повинна бути видана виключно українським банком. Після її прив'язки проводимо верифікацію. Для цієї процедури система блокує на карті клієнта певну суму коштів (не більше 1 гривні). Клієнт через інтернет-банкінг або зателефонувавши дізнається скільки конкретно грошей заблоковано. Далі отриману суму вписуємо до відповідного рядка і підтверджує.
 5. Після успішної верифікації ми потрапляємо в кредитний калькулятор. У ньому за допомогою повзунків виставляємо потрібну суму і термін кредиту. Далі натискаємо «Подати заявку».

Після проведення всіх зазначених дій заявка відразу ж вирушає на розгляд. Якщо відповідь компанії буде позитивним, відразу ж оформляється електронний договір і кошти переводяться на картку позичальника. Залежно від кожного конкретного банку переклад може здійснюватися, як миттєво, так і протягом 3 робочих днів.

Причини відмови МФО

У деяких випадках компанія може відмовити клієнту у видачі кредиту.

Причини відмови можуть бути самими різними:

 1. Допущені помилки при заповненні анкети. Будь-яка помилка при заповненні паспортних даних може перешкоджати отриманню позики в організації. Тому кожне поле анкети необхідно ретельно перевіряти.
 2. Позичальник навмисне подав недостовірну інформацію про себе. Ситуація, коли клієнт працює офіційно, але не згадав це в анкеті, буде розглядатися, як спроба схитрувати.
 3. На картці недостатньо коштів для проведення верифікації. Така проблема також зустрічається досить часто.
 4. Закінчився термін дії картки.

Таким чином, перш, ніж звернутися в компанію за оформленням позики, необхідно перевірити свою картку і поповнити баланс на ній (досить буде і 1 вільної гривні на рахунку). При зверненні вперше не слід відразу ж брати кредит на 4 тисячі гривень. Менш великий перший займ в компанії має більше шансів на схвалення. Під час заповнення максимально правдиво вписуйте особисту інформацію та ретельно перевіряйте її перед відправкою заявки. Ці моменти допоможуть значно збільшити шанси клієнта на отримання позики.

Якщо ж клієнт подав заявку, і вона не була схвалена компанією, засмучуватися не варто. Подати її можна ще раз через кілька діб.

Програма лояльності компанії Качай Гроші

Організація Качай Гроші пропонує всім своїм клієнтам участь в програмі лояльності. Ця програма передбачає можливість оформлення кредитів на більш вигідних умовах для постійних клієнтів.

Вона включає в себе три рівні знижок:

 1. Silver. У цю категорію входять клієнти, успішно погасили два кредити, кожен з яких був відкритий на строк від 10 діб. Позичальники з таким місцем у рейтингу отримують знижку в 5% і можуть брати позики до 5 тисяч гривень.
 2. Gold. Другий рівень програми лояльності відкривається для тих, хто успішно погасив три кредиту в компанії. Для них розміри знижки збільшуються до 10%, а кредитний ліміт становить 6 тисяч гривень.
 3. Vip. Цей рівень передбачає найбільш високе значення знижки - 20%. При цьому, максимальна сума кредиту становить 7 тисяч гривень. У цю категорію позичальник потрапляє в тому випадку, якщо взяв більш шести мікрокредитів та своєчасно їх погасив.

Варто відзначити, що отримати знижки на кредит можуть не тільки учасники програми лояльності. Оформити суму на більш вигідних умовах допоможе і промокод. Він являє собою унікальну комбінацію з букв і цифр, яку клієнт може отримати під час проведення різних акцій в компанії.

Погашення кредиту

Погашення оформленого в компанії кредиту слід проводити точно в строк. В іншому випадку організація буде змушена застосувати штрафні санкції.

Оплату заборгованості клієнт може здійснити декількома способами:

 1. З особистого кабінету на сайті компанії. У цьому випадку важливо використовувати ту картку, яка спочатку прив'язувалася до аккаунту позичальника. Для погашення необхідно тільки перейти до відповідного підпункту кабінету.
 2. Через термінал ПриватБанку. Для проведення оплати потрібно знайти компанію у списку, вказати свій ідентифікаційний код і ввести суму платежу.
 3. З каси будь-якого українського банку. Такий спосіб найбільш трудомісткий з усіх поданих. Для проведення платежу необхідно заздалегідь знайти реквізити рахунку компанії на її головному сайті.

Якщо клієнт Качай Гроші вибрав останній варіант погашення позики, то він повинен пам'ятати, що переказ коштів буде здійснюватися на умовах конкретного банку. У деяких таких закладах платіж може дійти тільки через 2-3 дня. Тому погашення кредиту слід проводити за пару днів до зазначеного в кредитному договорі крайнього терміну. В іншому випадку позичальник ризикує прострочити повернення кредитних коштів.

При бажанні клієнт може погасити взяту позику достроково. На цей випадок не передбачено ніяких додаткових комісій. Позичальник повертає тільки тіло кредиту і відсотки, що набігли до моменту погашення відсотки.

Пролонгація

Якщо в зв'язку з несприятливими життєвими обставинами позичальник не може своєчасно погасити кредит, завжди є варіант оформити пролонгацію позики. Для продовження мікропозик спочатку необхідно повернути всі відсотки, які вже нараховані до моменту продовження. Після цього кредит продовжується на той самий строк, на який був оформлений спочатку. Продовжувати один мікрокредит можна не більше 10 разів.

Контакти організації

Головний офіс компанії Качай Гроші знаходиться в місті Київ за адресою вул. Юрія Іллєнка, 18Б, оф. 204. Консультацію в організації можна отримати за номером (044) 337 67 27. Також до послуг клієнтів компанії електронна пошта info@kachay.com.ua .

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent