E-groshi

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 5000
  грн.
 • Макс. сума позики
  20000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 90 років
 • Ставка на першу позику
  0.01% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.99 % в день
 • Час оформлення заяви
  15 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 31 дн.
 • Подовження кредиту
  1 -31 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от E-groshiСтавка
0.01 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.99 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Можливість взяти мікрокредит значно спростила життя тим, кому терміново потрібні гроші і не хочеться возитися з купою паперів, які вимагає банк. І саме таку послугу українцям надає МФО «Є Гроші», заснована в січні 2018 року. Свою діяльність компанія веде повністю на офіційних засадах, а послуги надає з максимальним комфортом для своїх клієнтів.

Переваги організації «Є Гроші»

Незважаючи на те, що компанія «Є Гроші» існує лише півтора року, вона вже встигла напрацювати широку базу клієнтів, більшість з яких вельми позитивно відгукуються про цей сервіс. Причому настільки швидкий успіх став можливий тільки завдяки вагомому ряду  достоїнств організації, в число яких входять:

 1. Можливість віддаленого оформлення кредиту з подальшим отриманням коштів на банківську карту. Для оформлення позики не потрібно відвідувати офіс компанії. Вся процедура цілком проводиться через інтернет.
 2. Цілодобова робота онлайн-сервісу 365 днів в році без вихідних і свят.
 3. Отримання позики з мінімальним переліком документів. Для оформлення кредиту досить мати паспорт та ідентифікаційний код. Довідка про доходи та інші папери не потрібні.
 4. Максимально швидка обробка заявок і отримання коштів на карту. Як правило, вся процедура займає не більше 15 хвилин.
 5. Нульова процентна ставка для всіх нових клієнтів компанії.
 6. Відсутність необхідності в поручителе і заставне майно.
 7. Вигідні пропозиції для підприємців, які хочуть взяти кредит в «Є Гроші».
 8. Максимально прозорі умови кредитування. Про всі комісіях, процентній ставці і штрафні санкції на випадок прострочення компанія інформує клієнта відразу ж в кредитному договорі. Надалі передбачені в ньому умови не змінюються.

Варто відзначити, що вся діяльність організації «Є Гроші» здійснюється повністю на законних засадах. Вона офіційно зареєстрована в Національній комісії фінансових послуг. До того ж, хоч фірма ще і не має нагород в цій сфері, її діяльність вже отримала не одну сотню позитивних відгуків від українців, які брали тут займ.

Умови кредитування в «Є Гроші»

На онлайн-ресурсі компанії клієнти можуть оформити три різних види позики:

 1. «Перший». Такий формат кредитування доступний для клієнтів, які звернулися в організацію вперше. Оформити позику в цьому випадку можна на 31 день. При цьому, перші 14 діб процентна ставка становить 0%. У другій половині зазначеного терміну на тіло кредиту нараховуються відсотки в розмірі 1,9% на добу.
 2. «Вигідний для всіх». Цей вид кредиту доступний для позичальників, що оформляють всі подальші позики після першого. Максимальна сума кредиту в цьому випадку збільшується до 20 тисяч гривень. Взяти позику можна на 31 день. Процентна ставка становить 1,9% в день.
 3. «На бізнес». Такий варіант передбачений для підприємців. Кредитний ліміт в цьому випадку становить 10 тисяч гривень. Термін кредиту - 31 день. Причому в перші 5 днів зазначеного терміну відсотки на позику не нараховуються. Надалі процентна ставка піднімається до 1,5% в день.

Вимоги до потенційного клієнта в компанії нічим не відрізняються від вимог інших МФО.

Основний їх перелік передбачає такі пункти:

 1. Наявність українського громадянства.
 2. Вік від 18 до 65 років.
 3. Наявність паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Наявність діючої картки одного з українських банків.

Для дистанційного оформлення кредиту позичальник повинен мати вихід в інтернет, постійний номер телефону та електронну пошту. Без зазначених моментів зареєструватися на сайті і взяти позику не вийде.

Реєстрація та оформлення кредиту

Для того, щоб взяти кредит в організації «Є Гроші», перш за все, необхідно зареєструватися на її сайті. Для реєстрації потрібно мінімальну кількість інформації про клієнта, і проводиться вона за лічені хвилин. Після закінчення процедури для користувача створюється особистий кабінет, в якому він може бачити інформацію про всіх своїх позиках, активувати додаткові опції, бачити інформацію про діючі акції та бонуси.

Після реєстрації процес оформлення кредиту проходить наступним чином:

 1. Знаходимо на сайті кредитний калькулятор. У ньому повзунками виставляємо потрібні суму і термін кредиту. При переміщенні повзунка внизу відразу ж з'являться дата закінчення терміну позики, сума відсотків, яка буде нарахована до цього часу, загальна сума кредиту разом з відсотками. Якщо зазначені значення влаштовують позичальника, переходимо далі.
 2. На наступній сторінці уважно вивчаємо умови отримання кредиту.
 3. Заповнюємо заявку на оформлення позики. Вона передбачає анкету, в якій потрібно вказати детальну інформацію про себе. У відповідні поля необхідно вписати ПІБ, дату народження, паспортні дані, відомості про місце роботи, сімейний стан і місячному доході.
 4. На наступному етапі прив'язуємо банківську карту і верифікуємо її. Для цього вводимо на сайт реквізити картки, що вимагаються в формі. Далі система заблокує на карті певну суму грошей (до 1 гривні). Дзвонимо в банк (заходимо в інтернет-банкінг) і дізнаємося, яка конкретно сума заблокована. Отримане число вводимо в спеціальному полі особистого кабінету.
 5. Якщо всі попередні етапи виконані, заходимо в особистий кабінет і прикріплюємо копії паспорта та ідентифікаційного коду. Копії обов'язково повинні бути чіткими і розбірливими.
 6. Відправляємо заявку на обробку.

Заявку система обробляє автоматично. Така процедура займає до 5 хвилин. Якщо заяву схвалено клієнту відразу ж надсилають електронний кредитний договір. Документ необхідно ще раз ретельно вивчити і підписати. Протягом 5 хвилин після підпису договору кошти надійдуть на карту позичальника.

Варто відзначити, що клієнт може отримати в компанії позику на більш вигідних умовах, якщо у нього є промокод. Промокод є бонусну комбінацію цифр і букв. Його можна знайти на сторінках організації в соціальних мережах, а також при проведенні різних акцій компанією.

В яких випадках компанія може відмовити в кредиті?

Компанія «Є Гроші» видає кредити різним категоріям населення України. Отримати тут займ можуть люди без офіційного місця роботи, пенсіонери, студени. Також організація не вимагає інформації про те, з якою метою беруться кошти. Але, все ж, окремі клієнти можуть отримати відмову на свою заявку.

Впадати у відчай в цьому випадку не варто. При бажанні можна повторно подати заявку через кілька днів.

Але, щоб другий раз був більш успішним, необхідно слідувати таким радам:

 1. Уважно перевіряйте всі введені дані на предмет помилок і друкарських помилок. Обробкою заявок в компанії займається автоматична система. Всі зазначені неточності вона сприймає всерйоз. Наприклад, якщо в поле доходу пропустити одну цифру, комп'ютер зареєструє низьку платоспроможність клієнта. Відповідно, в кредиті буде відмовлено.
 2. Перед оформленням кредиту перевірте чи не минув термін дії картки. Багато позичальників не звертають на цей момент уваги. А між тим, якщо картою давно не користувалися, клієнт може не помітити, що вона вже не дійсна. В цьому випадку потрібно звернутися в банк, поміняти картку і спробувати оформити кредит ще раз.
 3. Уточнити чи достатньо на мапі засобів для верифікації. Якщо картка не буде верифицирована, в кредиті також відмовлять.
 4. Спробувати оформити меншу суму позики. Якщо клієнт звернувся вперше, має найнижчий місячний дохід, а хоче оформити максимальну суму позики, система також може відмовити.
 5. Якщо клієнт брав кредит раніше і успішно погасив його, потрібно звернутися в бюро кредитних історій і довідається чи дійсно займ значитися у них, як погашений.

Останній пункт особливо важливий. Справа в тому, що після погашення кредиту позичальником, відомості в кредитному бюро про це оновлюються ще протягом певного часу. Але, при оформленні кредиту в МФО такі організації обов'язково звертаються в бюро за відомостями. І, якщо там кредит буде значитися все ще непогашеним, заявка також може отримати негативну відповідь.

Способи погашення кредиту

Щоб не потрапити під штрафні санкції, передбачені кредитним договором, оформлений кредит необхідно погасити точно в строк.

Зробити це можна одним з трьох способів:

 1. Через особистий кабінет на сайті компанії. Цей спосіб найбільш простий в реалізації. Він передбачає переказ грошей з картки будь-якого українського банку. Карта може бути навіть не оформлена на ім'я самого позичальника.
 2. Через касу будь-якого з українських банків. Реквізити для такої операції можна знайти на сайті компанії. При цьому, слід пам'ятати, що банк також знімає відсоток за проведення платежу.
 3. Через термінал самообслуговування. При використанні пристрою необхідно знайти в меню компанію «Є Гроші» та здійснити платіж. Обов'язково при погашенні слід вказувати номер свого кредитного договору.
При використанні другого і третього способу кошти переводяться з певною затримкою. Тому погашати кредит в цьому випадку краще за пару днів до крайнього терміну, зазначеного в договорі. Це допоможе уникнути прострочення.

Прострочення кредиту

Як вже було зазначено, непогашення позики в зазначений термін тягне за собою штрафні санкції. В цьому випадку до суми кредиту додається велика пеня, а процентна ставка на кожен день прострочення значно збільшується.

Але іноді трапляється так, що гроші повернути не вдається через життєвих негараздів. В цьому випадку позичальникові пропонують скористатися послугою пролонгації кредиту. При її активації компанія продовжує кредит на той же термін, на який він був оформлений. Але перш, ніж це відбудеться, позичальник зобов'язаний виплатити всю суму відсотків, які були нараховані до моменту пролонгації.

Контакти компанії

Головний офіс організації «Є Гроші» розташований в місті Дніпро за адресою вул. Набережна Перемоги, буд.10. Офіційний сайт компанії - e-groshi.com Всю необхідну інформацію про умови кредитування клієнт також може отримати, зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію. Для цього з телефону необхідно набрати 0 800 300 330. Електронна пошта організації - info@e-groshi.com .

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent