EuroGroshi

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 4000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  18-65 років
 • Ставка на першу позику
  1.9% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.9 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от EuroGroshiСтавка
1.9 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1.9 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Організація «ЄвроГроші» на українському ринку мікрокредитування працює з 2016 року. За цей час вона встигла зарекомендувати себе, як надійне і максимально лояльне до клієнта фінансова установа. При цьому, головний акцент у своїй роботі компанія робить на доступність послуг і максимальне спрощення процедури оформлення кредиту. Підтвердженням тому виступають численні позитивні відгуки українців.

Переваги компанії «ЄвроГроші»

Широку популярність серед українців МФО «ЄвроГроші» отримала далеко не випадково. Причиною затребуваності послуг компанії виступає вагомий перелік її достоїнств, основними з яких є:

 1. Дистанційне оформлення кредиту. Всі процедури, що стосуються отримання позики в компанії, здійснюються через інтернет. При цьому, кошти переводяться на банківську карту позичальника практично в будь-якій точці світу.
 2. Відносно низька процентна ставка. У порівнянні з багатьма іншими МФО компанія пропонує клієнту оформити позику з мінімальною переплатою.
 3. Відсутність прихованих комісій. «ЄвроГроші» дорожить своїми клієнтами, тому здійснює свою діяльність максимально прозоро. Всі умови кредитування чітко обумовлюються в кредитному договорі і не змінюються після його підписання.
 4. Швидка обробка заявок. На кожну з них йде не більше 10-15 хвилин, після чого клієнтові відразу ж повідомляють позитивну або негативну відповідь.
 5. Повна безпека всіх особистих даних, які позичальник вводить на сайті.
 6. Можливість оформлення кредиту в будь-який зручний для клієнта час доби.

Також, слід зазначити, що умови кредитування в компанії максимально гнучкі. Тому для всіх позичальників передбачена можливість пролонгації, дострокового повернення коштів і погашення всієї суми позики по частинах. Крім того, компанія постійно проводить різноманітні акції та передбачає бонуси, що дозволяють більш вигідно оформити позику.

Умови кредитування

У разі першого звернення в компанію «ЄвроГроші» клієнт може отримати кредит на суму до 4 тисяч гривень під 1,9% на добу. Оформляється такий займ на термін від 1 до 31 дня. Якщо позичальник звертається повторно, кредитний ліміт зростає вже до 10 тисяч гривень. При цьому, процентна ставка і термін кредитування залишаються колишніми.

Компанія «ЄвроГроші» максимально спростила процедуру видачі кредитів українцям. Але, все ж, вона передбачає кілька вимог, яким повинен відповідати будь-який потенційний клієнт.

До цього переліку входять такі критерії:

 1. Вік від 18 до 65 років.
 2. Наявність українського громадянства.
 3. Наявність у позичальника паспорта та ідентифікаційного коду.
 4. Відсутність поганою кредитною історії.
 5. Наявність діючої карти, офіційно виданої одним з українських банків.
Для реєстрації на інтернет-ресурсі позичальникові знадобляться також телефон і електронна пошта.

Як оформити позику?

Сама процедура оформлення кредиту максимально проста. На відміну від звичайних банків, компанія не вимагає від своїх клієнтів приводити поручителя або приносити купу довідок. Весь процес оформлення здійснюється дистанційно на сайті компанії. Інтерфейс сервісу максимально простий і доступний. 

Для його використання необхідно дотримуватися такої інструкції:

 1. На головній сторінці сайту знаходимо спеціальний кредитний онлайн-калькулятор. Тут встановлюємо потрібну суму і термін кредиту. Автоматично калькулятор прораховує крайню дату погашення позики, а також суму відсотків і загальну суму кредиту, яку необхідно буде погасити. Якщо всі значення влаштовують, натискаємо кнопку «Отримати кредит».
 2. Наступним кроком буде реєстрація на сайті. У вікні, необхідно придумати логін, пароль, вписати свою електронну пошту і номер телефону.
 3. Перед користувачем з'являється анкета профілю, яку необхідно заповнити. У ній вказуємо ПІБ, дату народження, сімейний стан, відомості про освіту і місце роботи, розмір щомісячного доходу і іншу інформацію.
 4. Прив'язуємо карту до профілю. У спеціальних полях в особистому кабінеті вводимо реквізити карти (номер повністю, термін дії, CVV-код). Карта обов'язково повинна бути оформлена на ім'я і прізвище позичальника. Далі верифікуємо її. Для цього система заблокує на картці випадкову суму грошей (не більше гривні). Позичальник повинен зателефонувати в банк і уточнити, скільки саме грошей заблоковано. Отримане число вписуємо в відповідне поле.

Варто також зауважити, що для отримання кредиту на суму понад 1000 гривень, позичальникові потрібно буде додати в профіль скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду. Без них оформити позику не вийде.

Якщо всі зазначені вище кроки виконані, необхідно подати заявку на розгляд. Обробка буде проводитися протягом 10-15 хвилин. Після цього кошти автоматично надійдуть на карту позичальника.

Способи погашення кредиту

Своєчасне погашення позики важливо відразу з кількох причин. По-перше, якщо кредитні кошти не будуть повернуті до зазначеного в договорі терміну, процентна ставка буде збільшена, що загрожує додатковими витратами. По-друге, порушення умов кредиту значно погіршить кредитну історію позичальника, що ускладнить отримання позики вдруге. Тому кошти необхідно повертати вчасно.

Погасити кредит в компанії «ЄвроГроші» можна одним з чотирьох способів:

 1. З особистого кабінету. У цьому випадку після авторизації необхідно вибрати в кабінеті чинний кредит. Далі натискаємо кнопку «Погасити». Перед користувачем з'являється форма, в якій вже введені реквізити рахунку компанії і номер договору. Позичальник повинен ввести тільки реквізити карти і провести переклад.
 2. Через касу будь-якого українського банку. Для проведення такої процедури потрібно тільки знайти реквізити на сайті компанії. Далі відносимо їх касиру і з його допомогою переводимо потрібну суму на рахунок організації.
 3. Через термінал самообслуговування. В меню пристрою знаходимо відповідний пункт і проводимо погашення.
 4. За допомогою інтернет-банкінгу. Сплатити заборгованість в МФО можна також через Приват24 і схожі сервіси. Оплата в цьому випадку проводиться також, як і звичайний переклад на іншу карту.

Найбільш комфортний для себе варіант погашення позики позичальник вибирає сам. Але, слід пам'ятати, що при оплаті боргу через термінал або касу банку гроші на рахунок компанії можуть надійти протягом 2-3 робочих днів. Тому після проведення переказу необхідно обов'язково брати чек і зберігати його. Він допоможе довести, що погашення було вироблено своєчасно.

Не варто забувати, що погасити кредит можна і достроково. В цьому випадку позичальник повертає саме тіло кредиту і відсотки, які набігли за фактичний час використання кредитних коштів. Додаткових комісій за дострокове повернення позики компанія не передбачає.

Можливість пролонгації позики

Варто відзначити, що навіть у добросовісних постійних клієнтів компанії трапляються ситуації, коли повернути гроші в строк просто немає можливості. При настанні таких обставин позичальник може звернутися в компанію за пролонгацією кредиту. Якщо він зробив це до настання крайнього терміну погашення, організація продовжує крайній термін погашення ще на 30 діб. Але, варто зазначити, що пролонгації підлягає тільки саме тіло кредиту. Для активації продовження позичальник повинен повернути кредитору повністю всі відсотки, нараховані за перший термін використання кредитних коштів.

На період пролонгації процентна ставка залишається незмінною. Послуга теж не передбачає додаткової комісії. Відзначимо, що компанія «ЄвроГроші» допускає оформлення пролонгації на один кредит необмежену кількість разів.

Штрафні санкції в разі прострочення

Компанія у своїй діяльності намагається максимально лояльно ставитися до своїх клієнтів, забезпечуючи їм гнучкі умови кредитування. Але, якщо клієнт відмовляється виконувати свої кредитні зобов'язання, організація буде змушена вживати заходів, що відповідають законодавству і прописані в укладеному з клієнтом договорі.

Перш за все, з першого дня прострочення і надалі до повного погашення заборгованості до загальної суми кредиту буде додаватися ще 5% пені на добу. Якщо навіть після цього позичальник відмовиться повертати кошти, компанія має право звернутися до суду і вимагати компенсації від клієнта. Також інформація про прострочення з боку позичальника буде передана в бюро кредитних історій. Надалі це може стати головною перешкодою для отримання позики в інших МФО або банках.

Але, не варто побоюватися таких кардинальних заходів з боку компанії при оформленні кредиту. Якщо позичальник відповідально ставиться до своїх кредитних зобов'язаннях і завчасно повідомляє про поточну нездатності погасити кредит, компанія завжди може піти на поступки, і допоможе знайти рішення, яке влаштує обидві сторони.

Контакти компанії

Оформити позику в компанії «ЄвроГроші», а також знайти інформацію про неї і про умови кредитування, які вона пропонує, клієнт може на офіційному сайті eurogroshi.com.ua Також зворотний зв'язок доступна через електронну пошту компанії info@eurogroshi.com.ua або по гарячої лінії. Для того, щоб скористатися останньою, необхідно зателефонувати за номером +38 (044) 228-42-82.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent