SOS Credit

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 3000
  грн.
 • Макс. сума позики
  15000
  грн.
 • Вік позичальника
  1 років
 • Ставка на першу позику
  0.99% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  1.6 % в день
 • Час оформлення заяви
  10 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 30 дн.
 • Подовження кредиту
  7, 15, 30 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от SOS CreditСтавка
1.6 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
1 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

Компанія «SOS Credit» виступає офіційним представником голландського фінансового холдингу «SOS Credit Holding BV» в Україні. Філія існує з 2016 року і вже встиг завоювати довіру у громадян. Причиною популярності організації стали простота оформлення позики, швидка обробка заявок клієнтів, вигідні умови кредитування. Все це дозволило компанії стати вагомою альтернативою традиційному банківському кредитуванню, що відрізняється бюрократизмом і надмірною кількістю формальностей.

Переваги компанії «SOS Credit»

За 3 роки свого існування мікрофінансових організація «SOS Credit» зуміла здобути широку базу постійних клієнтів, які дуже схвально відгукуються про сервіс в інтернеті.

Привертає увагу потенційних позичальників компанія наступними перевагами:

 1. Віддалене оформлення позики через інтернет. За відповідності усім вимогам компанії клієнт може оформити кредит через інтернет і отримати гроші, не виходячи з дому.
 2. Доступність сервісу в будь-який час доби протягом усього тижня. Отримати гроші клієнт може навіть у вихідні і свята.
 3. Можливість оформлення позики без довідок про дохід, поручителя і застави. Позичальник повинен мати тільки паспорт та ідентифікаційний код.
 4. Одна з найнижчих процентних ставок в Україні. За користування кредитними коштами організація нараховує позичальникові 1, 98% від суми позики на добу.
 5. Оперативна обробка заявок. Рішення про видачу кредиту або відмову покладається на автоматичну систему, яка обробляє подану заявку протягом пари хвилин.
 6. Можливість отримання безвідсоткового кредиту при першому зверненні в компанію.
Вагомою перевагою виступає і те, що оформити кредит в «SOS Credit» можуть також безробітні та громадяни з поганою кредитною історією.

Умови кредитування

Організація «SOS Credit» видає кредити українцям на максимально вигідних умовах. Позичальникам, які звернулися в компанію вперше, доступний позику в розмірі від 500 до 3 тисяч гривень на термін від 1 до 15 днів. Процентна ставка для нових клієнтів складає всього 0,01% на добу.

Якщо клієнт звертається в організацію повторно, кредитний ліміт для нього збільшується до 15 тисяч гривень. Оформити таку суму можна на термін до 30 діб під 1,98% в день.

Варто зазначити, що для отримання грошей в «SOS Credit», потенційний позичальник повинен відповідати певному стандарту.

Він включає в себе наступні вимоги:

 1. Вік від 18 до 65 років.
 2. Наявність українського паспорта та коду платника податків.
 3. Наявність карти, виданої одним з офіційно працюючих українських банків на ім'я позичальника.
 4. Наявність телефону і електронної пошти, необхідних для реєстрації.

Відсутність офіційного працевлаштування не буде перешкодою при оформленні кредиту. Крім того, компанія також видає позики клієнтам, у яких оформлені діючі позики в інших МФО. Але по ним не повинно бути прострочення.

Як оформити позику в «SOS Credit»?

Як вже було зазначено, вся процедура оформлення кредиту в компанії здійснюється через спеціальний онлайн-сервіс.

При цьому, весь процес укладається в чіткий алгоритм дій, що складається з декількох простих кроків:

 1. Перш за все, переходимо на офіційний сайт компанії, вказаний нижче.
 2. Тут на головній сторінці ми бачимо спеціальний калькулятор для розрахунку суми кредиту. За допомогою першого повзунка встановлюємо потрібний розмір позики. У разі першого звернення вона не повинна перевищувати 3 тисячі гривень. Другим повзунком встановлюємо термін погашення. Автоматично в нижній частині з'являються дата повернення і сума відсотків, засновані на зазначених в калькуляторі значеннях.
 3. Якщо розмір позики клієнта влаштовує, натискаємо кнопку «Отримати кредит» і переходимо до першого розділу заявки. Тут потрібно вказати ім'я, номер телефону та емейл.
 4. Далі по черзі заповнюємо в анкету паспортні та соціальні дані. У першому пункті також знадобиться додати свою фотографію з розгорнутим паспортом. Її можна зробити на звичайну вебкамеру.
 5. Прив'язуємо до свого профілю карту. Для цього у відповідній формі заявки потрібно вказати її номер, термін дії та код на зворотному боці картки. Проводимо верифікацію, процедура якої розписана на сайті компанії.
 6. Відправляємо заявку на підтвердження. Як правило, така процедура займає пару хвилин. Після цього гроші автоматично надходять на зазначену в заявці банківську картку.

При заповненні всіх полів заявки необхідно ретельно перевіряти кожне з них. Будь-яка помилка або помилка, виявлені системою, можуть стати причиною відмови у видачі позики.

Окремо варто відзначити поле для введення промокодом. Спеціальний набір і букв можна отримати за участю в акціях, а також на сторінці організації в соціальних мережах. Введення такої комбінації дозволяє оформити позику на більш вигідних умовах.

Погашення кредиту в «SOS Credit»

Погашення оформленого позики можна здійснити достроково. В цьому випадку позичальник істотно заощадить, так як йому доведеться сплатити лише ті відсотки, які були нараховані до дня погашення. Якщо ж позичальник планує використовувати кредитні кошти протягом усього терміну, на який оформлений кредит, то він зобов'язаний виплатити їх до крайньої дати, прописаної в кредитному договорі. В іншому випадку до позичальника будуть застосовані штрафні санкції. 

Погасити кредит в компанії можна декількома способами:

 1. З особистого кабінету на офіційному сайті. Цей спосіб найбільш простий. При переході в особистий профіль позичальникові потрібно вибрати потрібний кредит і натиснути «Погасити». Далі вводяться реквізити карти, і здійснюється переклад.
 2. З відділення будь-якого українського банку. Для цього касиру потрібно вказати реквізити компанії «SOS Credit», які можна знайти на сайті, і перевести потрібну суму грошей.
 3. За допомогою терміналу. Тут шукати реквізити організації не доведеться. Її можна знайти в інтерфейсі пристрою, ввівши назву. Далі вписуємо в відповідне поле номер кредитного договору і проводимо платіж.
 4. З відділення Укрпошти. У цьому випадку погашення здійснюється так само, як і через касу банку.

При оплаті через та банк і через термінал слід враховувати, що переклади таким способом здійснюються з затримкою, яка може становити три доби. Тому оплату потрібно провести завчасно, щоб уникнути прострочення.

Пролонгація позики

У кредитному договорі уважний користувач може виявити таке поняття, як пролонгація. Але не кожен означає, що воно означає. А між тим, така опція дозволяє клієнту серйозно заощадити, уникнувши прострочення позики.

Фактично, термін «пролонгація» означає продовження оформленого кредиту. Якщо позичальник розуміє, що до зазначеного в договорі терміну не зможе погасити взяту позику, він може активувати в компанії пролонгацію. Крайній термін повернення кредитних коштів в цьому випадку відсунутий на той же період, на який було оформлено позику, без зміни процентної ставки.

Але, слід пам'ятати, що для активації продовження позики, позичальник зобов'язаний повернути організації все відсотки, які вже нараховані на тіло кредиту до моменту звернення. Додаткова комісія за таку послугу не знімається.

Наслідки прострочення

У житті часто бувають обставини, які «вибивають з колії». Йдучи своїм клієнтам на зустріч, МФО «SOS Credit» та передбачила можливість пролонгації, щоб полегшити виконання клієнтом своїх кредитних зобов'язань.

Але існує й інший тип клієнтів, які, оформивши кредит, відмовляються його виплачувати. У цьому випадку компанія має право застосовувати штрафні санкції та інші заходи. Звичайно ж, всі дії організації диктуються виключно чинним законодавством України, і колекторів у своїх дверей недобросовісним позичальникам бачити не доведеться.

Перше, що робить організація, це підвищує процентну ставку на оформлений кредит. Така дія цілком правомірно і прописано в договорі, який підписує позичальник. Якщо цей захід не справила ефекту, компанія звертається до суду. У разі виграшу організації клієнт буде зобов'язаний повернути всю суму кредиту, а також нараховані відсотки і пеню. Крім того, всі судові витрати теж сплатить позичальник.

Крім основних заходів «SOS Credit» також передає відомості про несумлінне позичальника в бюро кредитних історій. З цим відомством звіряються всі банки і мікрофінансові організації перед видачею кредитів. Тому в подальшому при зверненні в будь-яку з них позичальникові можуть відмовляти саме з цієї причини.

Контакти організації

Оформити кредит в компанії «SOS Credit» можна на офіційному сайті soscredit.ua. Звернутися за консультацією можна, зателефонувавши за номером 0 800 211 767. Зв'язатися з співробітниками організації можна також через онлайн-підтримку на сайті або відправити повідомлення на пошту support@sos-credit.com.ua . Варто відзначити, що консультація компанії працює тільки в певний час. Зв'язатися з співробітниками можна в будні дні з 9.00 до 18.00.

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent