ШвидкоГроші

Отзывы:

 • Сума першої позики
  до 10000
  грн.
 • Макс. сума позики
  10000
  грн.
 • Вік позичальника
  18 - 60 років
 • Ставка на першу позику
  2% в день
 • Ставка при повторному зверненні
  2 % в день
 • Час оформлення заяви
  20 хвилин
 • Спосіб отримання
 • Максимальний термін позики
  до 14 дн.
 • Подовження кредиту
  7,14 дн.
 • Графік роботи
  Цілодобово
 • Необхідні дані
  Паспорт, ІПН
 • Офіційне працевлаштування
  Не обов'язково
 • Довідка про доходи
  Не потрібна
 • Застава або поручитель
  Не потрібен
 • Погана кредитна історія
  Допускається
 • Мати в наявності
  Банківська картка, мобільний телефон, email
 • Способи погашення
  Особистий кабінет, Готівкой в відділенні, Приват24, Термінал, Онлайн-сервіси
0,01%
в день
Промокод проверен, работает

Промокод на первый займ в Ваша Готівочка под 0,01% в день

Оформите заявку на сайте Ваша Готівочка, укажите промокод и получите первый займ под 0,01% в день.

Рассчитать сумму займа от ШвидкоГрошіСтавка
1 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Ставка
2 %
Переплата
8.75 грн.
К возврату
508.75 грн.
Понравились условия? — Жми!
Оформить заявку

На відміну від звичайних банків мікрофінансові організації видають позики українцям швидше і з меншою паперовою тяганиною. На сьогоднішній день таких установ в Україні налічується кілька десятків. Але, особливу увагу в цьому розмаїтті слід приділити компанії «Швидко Гроші», яка по праву вважається однією з перших МФО в країні. З'явившись ще в 2012 році, організація неухильно набирала популярність в українців і сьогодні філія фірми можна зустріти практично в кожному великому місті.

Переваги та недоліки компанії «Швидко Гроші»

Тривалий час роботи на українському ринку мікрокредитування дозволив компанії «Швидко Гроші» сформувати вагомий набір переваг, який вигідно виділяє її на тлі інших МФО.

Основний перелік переваг організації включає наступні моменти:

 1. Можливість віддаленого оформлення позики і його погашення. Всі операції легко проводяться через спеціальний онлайн-сервіс компанії.
 2. Цілодобова доступність сервісу все 365 днів в році.
 3. Оперативність перевірки заявок. В середньому кожна подана заявка обробляється не більше 15-20 хвилин, після чого клієнт відразу ж отримує гроші на картку.
 4. Повна прозорість роботи компанії. При кожному оформленні кредиту в «Швидко Гроші» клієнту пропонують підписати електронний договір. У ньому прописані повністю всі умови кредитування, процентні ставки, штрафні санкції, можливість пролонгації. Після підписання договору компанія не нараховує додаткових відсотків і прихованих комісій.
 5. Мінімальний набір документів, необхідний для оформлення позики. Щоб отримати кошти, позичальникові знадобляться тільки паспорт і ідентифікаційний код.
 6. Конфіденційність всіх даних, введених клієнтом на сайті. Доступ до інформації про позичальника залишається тільки у самого кредитора.
 7. Можливість пролонгації позики при своєчасному зверненні в компанію.
 8. Можливість дострокового погашення оформленого кредиту. У цьому випадку клієнт не платитиме штрафів або додаткових комісій. Процентна ставка нараховується тільки за дні фактичного використання кредитних коштів.

Широкий перелік переваг організації дозволив їй зайняти надійну позицію серед інших авторитетних МФО. Але, варто зазначити, що незважаючи на велику кількість переваг, є у компанії і пару недоліків.

До їх числа відносяться:

 1. Висока процентна ставка. Нараховуються мікрофінансової організацією відсотки припускають більш високі значення, ніж в звичайному банку. Але, це компенсується лояльністю до клієнта і швидшим оформленням.
 2. Великі штрафні санкції. Якщо клієнт не погашає позику вчасно, йому нараховують високу пеню, яку він також зобов'язаний виплачувати.

Слід зазначити, що компанія вже з перших днів прострочення кредиту звертається до колекторів, які будуть регулярно нагадувати позичальникові про необхідність виконання кредитних зобов'язань.

Умови кредитування

Своїм клієнтам компанія «Швидко Гроші» видає кредити на суму до 10 тисяч гривень. Термін погашення позики становить від 7 до 14 діб. Але, як уже було відзначено, можливо і дострокове погашення. Відсоткова ставка на оформлений займ не залежить від того, звернувся клієнт в організацію вперше або вже бере повторний кредит. У кожному з випадків вона складає 2% від обраної суми позики на добу.

Отримати кредит на більш вигідних умовах можна, ставши учасником різних акцій і розіграшів, які регулярно проводить компанія. Також, якщо підписатися на розсилку новин МФО, можна періодично отримувати промокодом. Вони теж дозволяють оформити кредит із суттєвою знижкою.

Щоб отримати кошти в організації, потенційний позичальник повинен відповідати деяким критеріям.

До нового клієнта компанія пред'являє наступні вимоги:

 1. Наявність українського громадянства.
 2. Вік від 18 до 70 років.
 3. Проживання на території країни.
 4. Наявність ідентифікаційного коду та паспорта.
 5. Наявність карти, виданої одним з офіційно працюючих українських банків.

Також для оформлення кредиту онлайн у клієнта повинен бути вихід в інтернет і діючий телефонний номер.

Як оформити позику в «Швидко Гроші»?

Оформлення кредиту через інтернет, особливо для старшого покоління, все ще не зрозуміло і викликає безліч побоювань. Люди, які звикли отримувати гроші в банку прямо в руки, вважають, що такий онлайн-сервіс - це шахрайство і нічого хорошого чекати від нього не доводиться. А між тим, всі достоїнства цієї послуги вже встигли оцінити тисячі українців. Даний варіант оформлення позики значно економить час позичальника, позбавляє його від необхідності стояти в нескінченних чергах, не вимагає збирати гори документів.

Якщо у потенційних позичальників, все ж, зазначені побоювання є, при оформленні потрібно всього лише слідувати такій інструкції:

 1. Перш за все, заходимо на сайт компанії «Швидко Гроші».
 2. Тут на головній сторінці знаходимо кредитний онлайн-калькулятор. Він являє собою спеціальну шкалу з повзунком, над якою написано «Я хочу отримати:». Виставляємо потрібне нам значення позики в межах від 600 до 10 тисяч гривень. Далі натискаємо кнопку «Оформити кредит».
 3. Перед нами відкривається форма реєстрації на сайті. Для здійснення цієї процедури досить у відповідні поля ввести своє ім'я і номер мобільного. Для підтвердження номера, на нього буде відправлений спеціальний код у вигляді смс-повідомлення. Його потрібно вписати у відведений для цього поле форми реєстрації.
 4. На наступному етапі відкривається перша вкладка оформлення заявки. У ній потрібно вказати свої ПІБ, паспортні дані, повну дату народження, ідентифікаційний код. Також нижче потрібно дати згоду на те, що ми ознайомилися з умовами надання послуг компанією і приймаємо їх. Якщо всі поля заповнені, натискаємо кнопку «Далі».
 5. Друга вкладка передбачає заповнення даних про місце роботи позичальника. Тут потрібно вписати назву організації, посаду, місячний заробіток клієнта, номер телефону організації. Також в поле нижче потрібно вказати номер мобільного людини, який може підтвердити, що позичальник правдиво вказав інформацію про себе.
 6. Прив'язуємо карту до особистого профілю на сайті. Для цього потрібно ввести її номер у відповідне поле і натиснути «Далі».
 7. В останній вкладці потрібно вказати своє місце прописки і фактична адреса проживання. Якщо це зроблено, натискаємо «Надіслати дані».
 8. Протягом певного часу після перевірки заявки позичальника подзвонить співробітник організації і уточнить зазначені в ній дані. Дзвінки здійснюються в період з 8.00 до 21.00. Після уточнення всієї необхідної інформації, гроші надійдуть на банківську карту позичальника автоматично.

Варто зауважити, що після оформлення заявки система на основі даних клієнта створює для нього особистий кабінет на сайті компанії. Тут можна стежити за станом оформленого в компанії позики, переглянути інформацію про нараховані відсотки, активувати додаткові опції і послуги, погасити кредит прямо з кабінету. Щоб надалі зайти в свій кабінет в поле «Логін» потрібно вказати свій номер телефону. Пароль користувачеві висилає система кожен раз при вході.

Причини відмови у видачі кредиту

В цілому, відсоток позитивних відповідей на подані заявки клієнтів в компанії «Швидко Гроші» дуже високий. Це пояснюється мінімальними вимогами до потенційних позичальників з боку організації. Але, навіть при таких умовах відмови іноді трапляються.

Як правило, відбувається це з таких причин:

 1. Помилка при заповненні. Якщо навіть клієнт подав всі відомості про себе правдиво, найменша помилка може зіпсувати ситуацію. Всі заявки перевіряє автоматична система. Виявивши помилку, вона сприймає її, як спробу навмисно дати неправдиві свідчення. В цьому випадку у видачі позики фірма відмовить.
 2. Проблеми з банківською картою. Деякі позичальники через неуважність вказують в анкеті карту, не знаючи, що термін її дії вже вийшов. Відповідно, в цьому випадку в кредиті також відмовлять, бо немає куди буде вислати кредитні кошти.
 3. Наявність прострочених позик в інших МФО або банках. Якщо у позичальника є неоплачений кредит в іншій фінансовій установі, дані про це обов'язково занесені в бюро кредитних історій. «Швидко Гроші» постійно звіряється з цим відомством. І, якщо такий займ буде виявлено, клієнту відмовлять в оформленні другий позики.
 4. Повторний займ оформляється відразу ж після погашення попереднього. Дані в системі компанії оновлюються протягом певного часу. Тому навіть після погашення першого кредиту, він ще буде значитися в базі, як відкритий. Поки це не зміниться, повторну заявку система не прийме.

Всі ці нюанси слід враховувати ще до спроби оформити позику. Якщо ж заявка була відправлена і позичальник отримав відмову, можна спробувати ще раз через кілька днів. Але, перед повторним зверненням, все ж, рекомендується перевірити всі вище викладені моменти.

Способи погашення кредиту

Через те, що мікрофінансові організації досить лояльно ставляться до своїх клієнтів, не слід ставитися до оформлення кредиту легковажно. Перед здійсненням такого кроку слід ретельно продумати, як згодом позичальник буде погашати оформлений займ. Адже в разі прострочення компанія відразу ж застосує до недобросовісного клієнта штрафні санкції.

Погасити кредит, оформлений в «Швидко Гроші», позичальник може одним з декількох способів:

 1. Проведення платежу з особистого кабінету на сайті організації. Для погашення таким способом в особистому кабінеті слід вибрати потрібний кредит і натиснути на кнопку «Погасити». Розрахунок по заборгованості можна здійснювати будь-якою картою, а не тільки тієї, яка прив'язана до профілю клієнта.
 2. Оплата кредит у відділенні «Швидко Гроші». Таких офісів по всій території країні вже налічується більше двох сотень. Відповідно, в кожному з них можна погасити оформлений займ.
 3. Переказ коштів з терміналу самообслуговування. В цьому випадку потрібно знайти компанію у інтерфейсі терміналу і слідувати інструкції.
 4. Переказ грошей з відділення будь-якого українського банку. В цьому випадку необхідно попередньо роздрукувати реквізити рахунку компанії з офіційного сайту. Далі вказуємо їх в касі і проводимо платіж.

Кожен із способів передбачає свої достоїнства і недоліки. Але, при виборі останніх двох варіантів слід пам'ятати, що кошти на рахунок компанії можуть надходити з певною затримкою. Щоб в цьому випадку уникнути прострочення, краще погасити кредит за день-два до крайнього терміну. Також обов'язково потрібно зберегти чек до того моменту, поки не прийде сповіщення про надходження коштів на рахунок кредитора.

Прострочення позики

Раніше зазначалося, що в разі невиконання позичальником його кредитних зобов'язань компанія має право здійснювати проти нього певні штрафні санкції. Перш за все, МФО збільшує процентну ставку на оформлений кредит до значення 4% за кожен день прострочення. Також вона відразу ж звертається до колекторської компанії, співробітники якої будуть регулярно нагадувати клієнту про погашення заборгованості.

Якщо подані вище способи врегулювати конфлікт інтересів не спрацювали, компанія має право подати на позичальника до суду. В цьому випадку, якщо позичальник програє, він повинен буде виплатити кредитору всю суму позики разом з відсотками і пенею, а також оплатити всі судові витрати.

Пролонгація кредиту

Звичайно ж, зазначені штрафні санкції з точки зору позичальника вкрай небажані. Тому, якщо клієнт не може своєчасно оплатити заборгованість, необхідно завчасно звернутися на гарячу лінію організації і пояснити ситуацію. В цьому випадку позичальникові запропонують реструктурувати оформлений кредит з продовженням крайнього терміну його погашення. Але, пролонгація діє тільки на тіло позики. Відсотки, нараховані до крайнього терміну, доведеться повернути.

Контактна інформація

Головний офіс мікрофінансової організації «Швидко Гроші» розташований в місті Київ за адресою вул. Саксаганського, д. 133А. Зворотній зв'язок зі співробітниками доступна за телефоном гарячої лінії 8 (044) 498 10 20. Також проконсультуватися по питаннях, що цікавлять можна, написавши на електронну пошту компанії info@sgroshi.com .

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent